Ayolll.... Kaiken'i kim okudu bakalım

sorum şu şimdi kaikeni okuyup 10 üzerinden 7 veren biri olarak sisle gelen yolcu, ölü ruhlar ormanını okumalımıyım,

okuyan varsa kaikenle karşılaştırabilir mi?

kaikeni sonu çok çakmaydı beeee

0|0
3|0

En İyi Kız Görüşü

• Güzel kitaptı, başlayan biten hikayeler farklı yine ters köşe yapmış yazar. Sisle gelen yolcu da ölü ruhlar ormanı da gayet iyi...

0|0
    0|0
    • şaırdım bir çok kişide sisle gelen yolcuyla ölü ruhlar ormanına kötü demiş begenmemiş

şaşırttın beni:))

• koloni nasıl?

• Sırada, okumadım henüz

Kızlar Ne Diyor 2

• Adam iyi güzelde. Bu roman diğer kitapların yanında biraz sönük kalmış. Açıkçası kızıl nehirleri çok beğenmiştim ve bunu da o denli beğeneceğimi umuyordum olmadı. (:

0|0
    0|0
    • sona kadar yine bir şekilde getirdi ama sonu hiç olmamıstı:(

o kaiken birine girecek zaten diyordum da bu kadar basit olması paramı geri versin fransızlarr

kızıl nehirlerinde filmi dandikti:))

• Zaten kitaptan uyarlanmış çoğu film kötü oluyor insan kitapla kıyaslıyor ve eksileri göz önüne çıkıyor :)

• filmini izlediğin bir şeyin kitabı okunmuyor ama kitabını okuduğumun filmini izlemeye bayılıyorum;

kitapta bu şöyleydi, aslında bu adam böyle olmalı diye süper zevk:)))

• kaiken romanını kesinlikle yazarın diğer romanları ile karşılaştırma

bence en kötü romanıydı diyebilirim uslubu bile çok farklıydı

ölü ruhlar ormanı güzeldir ama eğer okumadıysan aynı yazarın koloni,siyah kan,şeytan yemini kitaplarını tavsiye ederim

0|0
    0|0
    • siyahkan, kızıl nehirleri okumustum birde koloniyi deniyim bari

bu arada boş durmadım net e de baktım sisle gelen yolcuyla ölü ruhlar ormanını yerin dibine sokmuşlar

thank u

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...