Metal müzik dinleyenler var mı?

Selam arkadaslar i benim tanidigim kimse bu tur muziklerden hoslanmiyorlar sevgilim uzun sacliydi ve hep siyah giyinirdi ailem satanist gozuyle bakmisti sizde ayni dusuncedemisiniz aranizda metal muzik seven var mi

Güncellemeler:
Ben mesela gorgoroth grubunu cok basarili buluyorum

0|0
7|8

En İyi Erkek Görüşü

• Selamlar ,

Seven ,dinleyen, benimseyen vardır.Cevap yazanlar gibi ;)

Bilmiyorum ne kadar süredir dinliyorsun ama yanlış anlama öğüt gibi olmasın,bu iş igyimle filan olmuyor.Çok sağlam Rocker ya da metalci gibi giyinenlere soruyorsun şarkı ya da grup sayamıyor..

Ayrıca ileride iş aile hayatına girdiğinde zaten değişmek zorunda kalacaksın bizim ülkede çok nadir bu yüzden giyime kuşam için konuşuyorum şimdiden normale dönebilirsin ve böylelikle aileden de tepki görmeyeceksin.

Bir çok ünlü sanatçı grup biraz şov amaçlı o giyisileri kullanıyor ve makyajı yapıyor.Dimmu Borgir Norveçli bir grup etek giyiyor sahnede hadi gelde giy dimi ülkemizde :) Sopayla kovalarlar :)

Dediğim gibi benimsemek özümsemek gerekir ...

Saygılarımla ...

0|0
    0|0
    • Genelde taksimde metal dinleyiciler sac uzatir ve siyah giyinir ister istemez yansiyor :))

• O açıdan bakarsan doğru ,ama yansıtmak istiyorsan yansıt oda herkes öyle diye değil ,öyle giyinmek istediğin için ,konser rock bar tarzı yerlere giderken bir jean şort birde siyah T-Shirt yeter ;)

Erkekler Ne Diyor 7

• dinle keyfin yerine gelsin. link

0|0
    0|0
  • Aramızda sevenler var.

0|0
    0|0
  • ahanda geldim

0|0
    0|0
  • Slipknot, Disturbed, In Flames, Dope, Korn, Linkin Park. Her müziği güzel icra eden birileri bulunur! Opera hariç, ıyakk.

0|0
    0|0
    • Bu guzeldi :))

• Bu arada baya bildiğin klasik müzik de dinliyorum ben. Hepsi kişiliğimin bir kısmına sesleniyor. Tekrar söylüyorum Opera hariç. ıyak püh :)

• satanist müziğimi yok ben almayayım kardeş

0|0
    0|0
  • severek izleriz :) gorgororoth yıllarımız eskide kaldı ama :D

0|0
    0|0
    • Eskiler daha iyi bence burzumda guzel ama benim grup satanist ondan tepki goruyorum :))

• eskiden dinlerdim :) artık pink floyd, led zeppelin, the dors, deep purple, iron maiden, scorpions... yani 70 ler takıklıyorum. brütual dinleyeceksende dark tranquillty. gorgoroth., mayhem, cradle of filth bunlar eskide kaldı artık eskii kadar zevk almıyorum

• var. öyle düşünmüyorum ama satanist müzik yapan metal grupları da var.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Opeth,Three Days Grace,Avenged Sevenfold,Iron Maiden,Metallica,Megadeth

Opeth aslında pek sevmem ama bazı şarkıları iyi.

0|0
    0|0
  • Benimde tanıdığım biri metalciydi ama ailesi dinciydi o kadar ironik ki, çocuk zaten ailesini sevmiyordu dinlediği müziğe karışıyorlar diye, var böyle insanlar.

0|0
    0|0
  • metal,rock muzık benım yasam tarzım. satanıstın ne anlama geldıgını bıldıklerınden pek emın degılım yalnız

0|0
    0|0
  • Norveçli black grubu değil mi o?

0|0
    0|0
  • Eskiden çok dinlerdim.

0|0
    0|0
  • system of a down artı anathema öneririm

0|0
    0|0
  • beeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeen