Yabancı dizi süresi sorunsalı :/

yabancı dizi süresinin 40 dakika civarı olmasını ve yılda 2 ay yayında kalıp 10 ay tatil yapmasını nasıl değerlendiriyorsunuz ?

0|0
8|1

En İyi Kız Görüşü

• deli oluyorum bir başlayamadı dizim ya yeter artık başlasın vampirlerimm :(

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Dizi izlemem nefret ederim izlediğim birkaç dizi vardı onları da yayından kaldırdılar zaten, belgesel izlerim belgeseller 40 dk sürmüyor +50 dk sürüyor mesela, zaman sorunu yok istediğin zaman aç izle yeni yerler keşfet.

0|1
    0|0
  • aslında bir bakıma iyi. çünkü türk dizileri uzuun oluyor ve bir müddet sonra bayıyor 2 saat ne abi esir alıyor adamı resmen. hayır ben izlemesem bile konuştuğum kişi bir diziye takıldıysa kendini dış dünyaya kapatıyor 2- 2,5 saat..

0|1
    0|0
  • Sinir olmamak imkansız...11-12 bölümde sezon bitiriyorlar ya.Üstelik 40-50 dk falan sürüyor.Bir türk dizisi açıyorsun bir bölüm bitmek bilmiyor.

0|0
    0|0
  • uyuz oluyorum ama olsun adamlar biliyo :D

0|1
    0|0
  • Mükemmel. İnsanı heyecanlandırıyor bu sayede 3 5 diziyi takip edebiliyorsuuun :D

0|1
    0|0
  • gayet iyi o 2 ayda bizim türk dizilerinin 2 yılda veremediği verimi veriyorlar

0|1
    0|0
  • Sevmediğim durum.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• sabretmeyi öğretiyorlar insana işte :) yeni sezon başladığında ilk bölümü izlediğin anki mutluluk tarif edilemez oluyor ama son bölümde hemen geliveriyor arkadaş :/ 40 dakika olmasıda bence güzel. adamlar bizim yönetmenlerin 2 saatte işleyemediği konuyu 40 dakikada işliyor.

0|1
    0|0
Yükleniyor...