Çalıkuşu yeni versiyon hakkında bilgi

Arkadaşlar Çalıkuşu yeni versiyon Eylül'de diyor fragmanda fakat güne dair bir bilgi yok. Bilginiz var mı?

0|0
10|8

En İyi Erkek Görüşü

• aydan şener kenan kalav ikilisini tek geçerim:)))

ya bu eski dizileri yeniden dizi yapmak merakı nedir anlamadım gitti..zaten yapılmıştı çalıkuşu ki ara ara yayınlanır TRT de...senaryo mu bulamıyorlar anlamadım halbuki gazetelerin 3.sayfalarında ne hayatlar var..o hayatlardan ne senaryolar çıkar ama işte kafa yok:))))))))))))))))))))))))

2|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Şeylerini yırtsalar aydan şener ve kenan kalav'ın ve rahmetli sadri alışığın oynadığı diziye yaklaşamazlar çalıkuşu dizisi ile yurtdışında bile bir sürü hayranı olan ve aydan şenerin pembe çarşaflı halini hayran olan insanlar var yaklaşık olarak 4-5 kere izledim yine olsa yine izlerim muhteşem bir reşat nuri güntekin romanın dizi versiyonu..

1|0
    0|0
  • Osuruktan teyyare reytinge yönelik bir hikaye uydurmuslardr kesin

0|1
    3|0
  • eskisini de bilmiyorum

0|0
    0|0
  • Kitapla çok fazla ilgisi olmayan bir saçmalıktan öteye gitmez bence

0|0
    3|0
  • eski türk eserlerini saçma sapan hale sokup dizi yapıyorlar.

0|0
    2|0
  • Hayır yok.

0|0
    2|0
  • bunların eski roman merakı artık beni sıktı. biraz yenilikçi olsalar yaratıcı olsalar artık

0|0
    3|0
    • yaratıcı oldular da ne oldu. Al pis yedili :D eski romanlar daha mantıklı geliyor şuan

Kızlar Ne Diyor 10

• Vallahi ne zaman başlıyacak bilmiyorum zira yazsaydı da muhtemelen göremezdim.

Çünkü ben o iki muhteşem varlığa bakmaktan gözümü alamadığım için yazı bilgi hak getire okuyamıyorum :)

Hatta ben onlara bakarken öyle kaptırıyorum ki;

_ yahu şu ikisi de gerçek hayatlarında beraber oldukları zabazingoları bıraksalarda bu dizi muhabbetine bir sevgili olsalar da hatta öteye gidip evlenseler de, bir de çocuk yapsalar da, ah o zaman bunlardan çıkan çocuk nasıl bir insan üstü güzellikte varlık olur falan diye kaptırıp gidiyorum :)

O kadar yani :))

Özel üretimler özel vesselam :)

1|0
    0|0
  • Aydan Şener'in rol aldığı 8 bölümlük olanı izledikten sonra bende merakla bekliyorum.

2|0
    0|0
  • Yok ama merakla bekliyormm

2|0
    0|0
  • galiba cuma akşamları oynaycak fahriye evcen bu röle tam olmuş bence :)

2|0
    0|0
  • orjinalini arattırırlar kesin günümüze uyarlama olmasında

0|0
    0|0
  • hangi kanalda?

0|0
    0|0
  • Boş verin diziyi filmini .Aslını kitabını okuyun.

1|0
    0|0
  • burak özçivit okeyde fahriye olammış be bikere büyük duruyo buraktan aslında büyük değilde.Ha yanlış anlamayın güzel bir kız ama avrupai duruyo çalıkuşu gibi değil

0|0
    0|0
  • Kimse aydan Şener kadar yakışamaz o role :)) Farhriye evcen o kadar güzel değil ve rol için çok büyük o role daha masum görünen biri olmalıydı

0|0
    0|0
  • Burak Özçivit<3<3<3

2|0
    0|0
Yükleniyor...