Sizce psikoloji mı hukuk mu?

Bu sene son senem ve aklimda iki meslek var: psikoloji ve hukuk.her ikiside bana uygun meslekler insanlarla iletişimim iyidir ve sessiz bir karakter değilim .siz olsanız hangi meslekte karar kılardıniz ve neden :)) şimdiden teşekkürler

• Psikoloji
    50% (5)57% (4)53% (9)Oy Ver
  • Hukuk
    50% (5)43% (3)47% (8)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
6|7

En İyi Erkek Görüşü

• hukuku okuyunca tam okumalı savcı ya da hakım eger avukatlık yapacaksan hiç okuma pisikoloji avukatlıktan iyidir

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Adalet denilen şeyin pek de adil olmadığından dolayı ben psikolojiyi tercih ederdim. Psikolog olmayı isterdim ki insanların problemlerini çözmelerinde bir katkım olsun.

1|0
    0|0
  • ben olsam psikoloji secerdim cunku insanlari daha iyi anlama firsati olcak elimde hukuk ta iyidir ama cok sorumluluk yuklenir insana

2|0
    0|0
  • Psikoloji...

2|0
    0|0
  • "ne işin var hukukta her yer avukat"

1|0
    0|0
  • Tereddütsüz psikoloji

1|0
    0|0
  • Bu karaktere kesinlikle hukuk yakışır diye düşünüyorum

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• böyle düşünüyorsan baştan psikolojiyi ele. psikoloji gönül işidir hedef işidir sabır işidir herkes yapamaz . hukuk seç

0|0
    0|0
    • Her meslek bir gönül işidir; her meslekte bir sabır noktası vardır.ben kendime en uygun iki meslek arasında kararsiz kaldım sadece

• hukuk seç beni dinle.

• ben olsaydım psikoloji seçerdim daha güzel insan psikolojisi öğrencen işte

1|0
    0|0
  • Hukuk olur.

1|0
    0|0
  • Hukuk bence. Hakimlik ve savcılık iyi kazandırıyor ve savcılık çok aksiyonlu bence :D Onun haricinde psikolojiye ilgin varsa öğrenirsin zaten. Psikologların bir işe yaramadığını düşündüğümden psikoloji okumayı da düşünmezdim.

1|0
    0|0
  • psikolojı oku

1|0
    0|0
  • Bize sorulacak bir şey değil bu.

Senin hedefin ney, sen neyi okumak istiyorsun, ne olmak istiyorsun bu senin bileceğin iş.

1|0
    0|0
Yükleniyor...