Sizce öğrencilikte yurt hayatı mı ev hayatı mı daha güzel?

evet soru açık.. hangisi daha cazip geliyor sizlere..:))

0|0
4|13

En İyi Erkek Görüşü

• Lise boyu evde kaldım anne yok baba yok belirli zamanda gelen konu komşu akraba vardı. Ve lise biti üniversite için yurda yazıldım ya dünya benim oldu ya. Sonsuz muhabbet abi ondan sıkıldın dieğr odaya oradan sıkıldın başka odaya. Allah herkese nasip etsin :D

1|0
    0|0
    • evde arkadaşlarınla kalınca en büyük problem bulaşık oluyo mesela.. ben hiç rahat edemem .. yemek yendiğinde duran bulaşıktan dökülen ufaktan... giren çıkan belli olmuyo gürültü patatırtı uff :S

yurtta en azından daha samimi çıkarsız bir ortam olur diye düşünüyorum .. istediğim zaman da sakin oda olarak çalışma salonunu bulabilirim.. yine de kafam karışık :S

• Yurt ortamı ders çalışmak için daha avantajlı ve kendine ayırdığıın vakit daha fazla. Evde bulasıkmıs temızlıkmıs ugrasmak zorundasın yanı ama yurtta hazır seyler bunlar. Ve anladığım kadarıyle ilk yılın olacak. İlk yıl yurtta kalmanı tavsiye ederim

Erkekler Ne Diyor 12

• pişman pişman :)

0|0
    0|0
  • evin işini görürüm diyosan ev iyidir :D

0|0
    0|0
  • Ev hayatı rahattır ama ilk sene yurtta kalabiliyorsanız kalın derim kız öğrenci yurtları var. Tabi yurtta iyi bir ders çalışma ortamı ya da birisinin hasta olması diğer tüm insanları etkilemicekse hijnenik bir ortammı mesela.. Bir kaç kız birleşin hem muhabbet iyi olur hemde ortam eminim ki :)) Evinde rahat olursun mesela yurtta hiç kalmadım ama belli bir yatma kalkma, giriş ve çıkış saatleri var, yemek saatleri var.

0|0
    0|0
    • kyk yurtlarında tek akşam giriş saati sorun olabilir.. 11,30 sınırı var. haricinde kahvaltı 2 ye kadar açık ve yemek ise 12.00- 24.00 a kadar açık... o konuda problemim olacağını sanmıyorum..

kararsız kaldım yine de

• 3 yıldır evdeyim ev rahatı yok yurtta kalan arkadaşlarımı görüyorumda acıyorum hallerine sefil gibiler ev en rahatı

0|0
    0|0
  • ev tabiki :))

0|0
    0|0
  • Bayan'san YURT =)

ErkekSen tAbikide EV...

0|0
    0|0
  • Ev kesinlikle yurtta kalırsam okumam :D

0|0
    0|0
  • ablalarla kalırsın

0|0
    0|0
  • bekar hayatı :D

0|0
    0|0
  • ama hangi yurtlar devlet cemaat özel hangisi

0|0
    0|0
  • ev daha rahattır

0|0
    0|0
  • evdir tabiki

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Yurt hayatını yaşamadım. Ev iyi :)

0|0
    0|0
  • Kampüs içindeyse kesinlikle yurt

0|0
    0|0
  • Evim evim güzel evim,hele bir de aileyle olunca tamamdır.

0|0
    0|0
  • bence yurt :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...