2050 yılındaki dünyamız ...

Ya çok fazla kuraklık ya da tron efsanesi gibi bir yer.. :) sizce ?

0|0
3|6

En İyi Kız Görüşü

• Kurak herkesin teknoloji bağımlısı olduğu kimsenin kafasını telefonlardan kaldırmadığı ve kimsenin kimseye selam vermediği bir dünya olcak bence hepimiz koyun gibi yaşıcaz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• çüşşş ben o zaman 69 yaşında olacam

0|2
    0|0
  • ölmezde sağ kalırsam 63 yaşında olurum, ben dünyanın ozamana kadar pek fazla değişeceğinne inanmıyorum. bakınız 1995 yılında 9 yaşındayken 2010 yılında uçan arabaların olacağını sanırdık oldu mu? yok

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• İkisi de değil. Teknoloji daha da ilerleyecek ve insanların sorunları katlanarak artacak. Çin ekonomisi ABD'yi 2025'te sollayacak, dünyadaki tüm ekonomik ve siyasi sistemler sarsılacak. Avrupa hiç bir zaman eski gücüne kavuşamayacak.

0|1
    0|0
    • bu bilgiler :D :D nerden ? CIA? ?

• Hayır, ekonomik göstergeler böyle diyor. Hatta kimi hesaplamalara göre 5 sene içerisinde bu gerçekleşecek. link

• Ne kuraklığı kardeş. 2,5 milyar ağaç dikmişmişmişler ya.

0|2
    0|0
  • dünyaya müslüman devletler egemen olacak bakın görün eğer yaşarsanız

0|1
    0|1
    • Bugün entellektüel birikimi ileri olan tek bir İslam ülkesi var mı? Bugün çocuklarını salak salak yetiştiren Müslüman devletlerdeki okullar mı bu ülkeleri dünyaya egemen hale getirecek?

• ne affetmesi kardeş yanlış anlaşılma oldu o kadar hem ne haddime affetmek sende kusura bakma

• sagol kardeşim saygılar ... :)

• 2050 ye çok var 2023-24-25'i atlatak hele :D

0|2
    0|0
  • bu yorgun gezegenden ayrılır o zamana insanoğlu...

0|1
    0|0
    • banada öyle geliyorda hangi gezegen .

• aslında ben ruhsal olarak kopma anlamında demiştim bir dünyamız var onun dışında başka bir gezegene yerleşemez insanoğlu 2050 onun için çok erken ;)

• daha şimdiden 2050 nın kafasını yasıyon :-) bilader senın kafa zaten tron olmuş

0|1
    0|0
    • yani mutluyum kafamla :D sorun yok .. :D

• nedemek kardeşim :) adam gibi adamlara davranışım böyle . :) kardeşimsin saygılar

• saygılar hörmetler kardeşim..

Yükleniyor...