Hangi şarkı içinizi acıtıyor?

Hani bazı şarkılar vardır dinledikçe içiniz acır sizin şarkınız nedir?

Beni Bülent Ortaçgil acıtır

Zaten sözcükler kilitli Konuştum,konuştum

Bir baktım ki daha başlamamıştım

Konuştum,konuştum çok konuştum

Anladım ki hiçbir şey anlatamamıştım

0|0
5|7

En İyi Erkek Görüşü

• şarkı dinlemem genelde türkü dinlerim ve ...

Sana her gün onlarca yazı yazıyorum imkansız aşkım..biraz önce yazdığım yazıyıda burda paylaşmak istedim..

şuan seni düşünüyorum.Nilüfer'in ''geceler''şarkısını dinliyorum...geceler katran karası geceler...içim yanıyorr.sensizlik canımı çok acıtıyor.Neden sevdiğim neden böyle? seni çok seviyorummmmm...hayatımda kimseyi sevmediğim kadar seviyorumm.bu kelimeyi hiç bu kadar yürekten söylememiştim..hiç bu kadar hissetmemiştim yokluğunun acısını.olmuyorrr..sensiz olmuyor.bütün hücrelerim yeter artık unut diye isyan ediyor.Ama kalbim delice seviyor..sevdiğim herşeyimm..beni paramparça ettin..Neden diyorum neden bu kadar çok seviyorum seni neden ? cevabını ben bile bilmiyorumm..adını bile duymam gözyaşlarımın yanaklarıma konması için yetiyor..inan bana sevdiğim canım çok yanıyor.İmkansızsın biliyorum başkasıyla sözlüsünn..seninle çıkarken bir ömür düşlemiştim benn.. bir yaşam hayal etmiştim birliktee..gitmen bile canımı yakarken parmağındaki yüzügü her gün görmem başkasıyla olduğunu bilmem ve üzülmüyomuş gibi yapmam kahrediyor beni..yapamıyorum dayanamıyorumm sensizlige.. bunun çaresi zamanmış öyle diyolar ama zamanla içimdeki sevginin arttığını canımın daha çok yandığını bilmiyolar tabi..seni çok seviyorummm imkansız aşkım...

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• 0|1
    0|0
  • bengü ağla kalbim ağla.

bende hatırası olduğu için şarkı önemli

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Ajdar, özellikle şahdamar şarkısı :'S

0|0
    0|0
  • Bülent Ortaçgil-Yağmur

Neşet Ertaş-Zülüf Dökülmüş Yüze

Albinoni Adagio (piyano ile)

0|0
    0|0
  • Someone like you

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• 0|0
    0|0
  • benim sarkim rafet el roman ft ezo kalbine surgun her kese tavsiye ederim bu sarki tam anlamiyla beni anlatiyo;)

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • bu aralar kubat...ödendi günahın

0|0
    0|0
  • Miley Cyrus Stay

0|0
    0|0
Yükleniyor...