Sizce Aya ayak basıldı mı ?

Neil Armstrong kendisi için küçük insanlık için büyük adımı attı mı ? Yoksa senaryo mu ?

0|0
9|15

En İyi Erkek Görüşü

• arkadaslar bayrak sallanıyor ve ayda malesef atmosfer yok atmosfer olmayınca nasıl ruzgar oluyor ruzgar olmayıncada bayrak nasıl dalgalanıyor.?

0|1
    0|0
    • cok tesekkur ederım :-)

• Bayrağın sallanmasi gayet dogal orasi yercekimsiz ortam oldugu icin hiçbir cisim aşağı doğru bakmaz ya yukari ya da duz durur bu bilimsel kanit deol halk arasindaki kanittir

Kızlar Ne Diyor 9

• İlk kez gidiliyor ancak TV kamerası var mekiğin inişini çekiyor:)

o zamanki yazılım ile casio saati çalıştırmak mümkün değil adamlar roketi yönetebiliyor :)

Canlı yayın teknolojisi yok ama canlı yayınladık diyebiliyorlar.. Fotoğraflarda görünen taşlarda rakamlar var stüdyoda hangi taş nereye yerleşecek belli olsun diye konulan taşlar..

Atmosferden gezegen büyüklüğünde gök taşları bile geçip dünyaya gelemiyorken senin tenekeden roketin atmosferi geçiyor ve başarıyla gelebiliyor :)

Oksijen olmayan ortam diye beyan da bulunuyor nasıl oluyorsa oksijensiz ortamda roketten ateş çıkıyor..

Dünyanın en yalancı Ülkesi amerika seni tebrik ediyorum

0|0
    0|0
  • O yıllarda ABD ile SSCB arasında soğuk savaşın getirisiyle oluşan bir uzay yarışı vardı.

SSCB uzaya ilk insanı gönderdi. ABD ve NASA tebrik etmek yerine, ''Niye bizden önce uzaya çıktı bu lavuklar?'' moduna girdi. Hemen ardından ABD aya ayak bastı hikayesi geldi.

Ama en can alıcı nokta şu:

Aya ayak basılan görüntülerin, uzay mekiğindeki görüntüleri istendi. NASA kaybettik(!) dedi. Ulan o görüntüleri sen nasıl kaybediyorsun, böyle önemli bir video kaybedilir mi diye sorarlar adama?

İkincisi, TV; hatta online görüntüden direkt internetten canlı yayının mümkün olduğu günümüzde ABD neden aya çıkmaz.?

Neden ABD sadece 1 kere aya çıktı. Neden bir kere daha adam göndermedi?

0|1
    0|0
  • Hayır hepsi set ve kanıtlanmış tır

1|0
    0|0
  • bassam olmuyor basmasam olmazzz :))))))

0|0
    0|0
  • basıldı basıldı :)) ama önce kim bastı bilmiyorum :))

0|0
    1|0
  • aya bir şey gititi ama neye nereye kim nasıl bastı o hala ikiilemde ...yakında açıklanırr

0|0
    0|0
  • Önceleri şüphem yoktu ama bunun seneryo olduğu söylentileri sıklaştı aslını bilmek isterdim

0|0
    0|0
  • Hayır bence

0|0
    0|0
  • Basıldı evet.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Basıldı.

0|0
    0|0
  • ben aya ayak basıldı demem aya ilk ayağı ben basmadıkça !

0|0
    0|0
  • Adamlar Mars'a gitme planları hazırladılar siz hala neyi tartışıyorsunuz.

0|0
    0|0
  • basıldı diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • aya 17 günde gidiyosun marsa 4 yıl jupitere gidemiyosun ömrün yetmiyor :D

0|0
    0|0
  • ben inanmıyorum gittiklerine.o dönem teknolojisi o kadar gelişmiş olamaz diye düşünüyorum.çektikleri fotoğraflarda da ufuk çizgisi çok yakında görünüyor.yani en fazla 2 saatte etrafı dolaşılacak bir küre gibi duruyor

1|0
    0|0
    • evet günümüzde bile ayak adam göndermeye temkinli yaklaşıyorlar, hatta göndermiyorlar. 1969'da mı gönderecekler?

• Senaryo diyenler var. Ama %80 oraya gidildi evet.

0|0
    0|0
  • adamlar uzayın boşluğundan dünyaya atlıyor sizce bu biraz mantıklı olmazmı ?

0|0
    0|0
  • Hala muallakta olan bir durum

Ortaya atılan senaryolar gerçek olabilecek nitelikte

Neye inanacağımızı bilmiyorum

0|0
    0|0
  • bağcıların keşfi daha önemli bence

0|0
    0|0
  • bir ara müslümanlar onun müslüman odlugunu ileri sürdü ama boşa gitti o her zaman hristiyandı bunu zaten müslüman olsa başaramazdı...

0|0
    0|0
  • Tamamen senaryo...

0|0
    0|0
  • evet bende artık gerçek olduğunu düşünmüyorum..

0|0
    0|0
  • O kadar yol gidip de basmamışsa çok ayıp etmiş olur valla

0|0
    0|0
Yükleniyor...