700 tl öğrenci için yeterli bir para mı ?

yurt parası ve akşam yemekleri hariç istanbulda 700 tl bir öğrenciye yeter mi ?

0|0
13|24

En İyi Erkek Görüşü

• 700 tl ye ben 1 yıl geçiniyorum .P

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 23

• Yurt ve yemeğide katarsan askeri ücreti geçer bu parayla 1 ay geçinen aileler var sen tek başına yetmez bana diyorsan istanbulda askari ücretle geçinen bir aile bul yanlarında 1 ay yaşa en azından paranı nasıl harcayacağını öğrenirsin...

1|0
    0|0
  • asgari ücretle 4 kişilik aile geçiniyo eyyy hanımgüllü :@

1|1
    0|0
  • yeterde artar bile.. Hele bir kıza çok daha rahat yeter..

0|0
    0|0
    • neden kıza dedin aslında kızların daha çok masrafı oluyor

• kızlar dışarda pek yemek yeme sevdalısı değil, erkek arkadaşın varsa da o ödüyodur parayı. Kızların en fazla parfümü, kıyafeti varda onda da yokluktan anlar kızlar.. Para yoksa kendilerini dizginlerler.. Sen hep bana hep bana tarzında bir kız değilsen rahat yeter yani..

• Asgari ücretin( NET ELE GEÇEN (Asgari Ücret + AGİ))

773,01 TL olduğu bir ülkede bunla ev kirası verip, çocuk okutup,ev geçindiren insanlar hâla var ve sen bu soruyu soruyorsun.

1|0
    0|0
  • eğer benim gibi harcamayı seven birisi isen yetmez arkadaşım.ben 9 aydır istanbuldayım,aldığım maaş yetmiyor eksiye düşüyorum sürekli

0|0
    0|0
  • 700 tl ye aile de geçiniyo akşam yemeği masasınada bırakılıyo. Harcamana bağlı yawrucaazım

0|0
    0|1
  • bir aile geciniyor o parayla bee değerini bil.

0|0
    0|1
  • Yeter tabi.

0|0
    0|0
  • 700 tl ile 4 kişi geçinmeye çalışanlar var yetmese bile kanaat etmek lazım ayıp olmasın

1|0
    0|0
  • Yeter tabi. ama dediğin gibiyse yani yurt parası ve akşam yemekleri hariç ise.

0|0
    0|0
    • evet öyle yurt parası zaten 600 tl :)

• arkadaş çevrene bağlı ama yeter bence

0|0
    0|0
  • kardeş alkol ve sigara kullanmadıgın surece yeterlı bir paradır.

0|0
    0|0
  • size bağlı bu birazda ,ancak yetebilir hafta sonları çok dışarı çıkmazsanız :)

0|0
    0|0
  • Yetmiyorsa ayvayı yedim

0|0
    0|0
  • ortak bir evde kalırsanız işte yeter gibi, üst baş biraz sınırlı alırsınız artık :)

0|0
    0|0

• çok bile

0|0
    0|0
  • yetmez en az 2000 lazım *****

bazıları ist de herşey dahil 500 tl aylık giderle öğrencilik yapıyo

0|0
    0|0
  • nerede yaşadıgın ve lüksüne ne kadar düşkün olduğuna göre değişir...

0|0
    0|0
  • Senin nasıl harcadığına bağlı

0|0
    0|0
  • küfürü hakediyorsun varya! aile geçiniyor o parayla,paran çoksa git başka yerde hava yap!

0|0
    2|1
  • eğlenceyi kat herşeyi ile birlikte yetmez

0|0
    1|0
  • Valla ben Ardahana gidiyorum 900 lira yetermi die düşünüyorum :(

0|0
    0|0
  • Kişiden kişiye değişir ben günde 10 harcarım sen 5 harcarsın. Ben yemeğe dönerci bilmemneye giderim sen mabeyinde yersin. Tamamen sana kalmış o yüzden cevabı da sen bileceksin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• İstanbul'da nerede o yurt,ne kadar pata harcarsın buna bağlı değişir.

Yol parası ne kadar harcayacaksın falan filan...

0|0
    0|0
  • gece hayatın varsa yetmez

alkol sigara bali tiner falan yetmez baci

0|0
    0|0
  • oha harçlık mı 700? ciddi ciddi 700 :S babam beni kazıklamış ben 200 le geçindiydim kıyafeti ulaşımı yemeği dahil.

0|0
    0|0
  • yurt ve akşam yemeği hariç ise aylık olarak yeter tabi ki. akbil çıkart, metro ile ulaşımını sağla çok ucuz sabah öğlen ve atıştırmalık da sendense tamam yeter 700 tabi sen ben sürekli gezerim tozarım diyorsan yetmeyebilir

0|0
    0|0
  • O parayla aile geçindiren insanlar var yahu..Yeter tabiki.

0|1
    0|0
  • yeter tabii bee istanbulda 700 tlyr aile geçindirenler varr ..triblere bak helee 700 tl yetermiymişş yetmezzz canımm hergün alemlere akıcaksan tuvalte bile 10tll düşün artıkk

0|0
    0|0
    • Bazen tek onluk da yetmiyor :( Eskiden kağıt birlikler vardı ne alaydı onlar.

• Aylık mı?

0|0
    0|0
  • oha naptın sen artar bile gerçi benim oda arkadaşım ayda 1500 tl harcıyordu yine de yetmiyordu kıza, sana bağlı yani

0|0
    0|0
  • Yettirirsen yeter

0|0
    0|0
  • sana bağlı birazda

0|0
    0|0
  • yeterr

0|0
    0|0
  • yetmez bence ya

0|0
    0|0
  • iyi para düzgün kullanırsan. 750 liraya geçinen 5 kişilik aileler biliyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...