Ney üflemek size cazip geliyor mu?

Bayanlar size Enstruman çalan erkek cazip gelirmi? Ney enstrümanı çalan erkekler hakkında ne düşünüyorsunuz?

0|0
11|0

En İyi Kız Görüşü

• Bi türlü ses çıkartamıyorum, bana ses çıkartmayı öğretir

0|0
    0|0
    • merak var yani ney üflemeye. Ben 1 sene de geliştirdim kendimi ama daha en az 5 sene daha bir ustanın yanında pişmem lazım.

• eğer cidden içinde bir istek varsa ney üflemeye karşı bilesin ki oda sana aynı arzuyu hisseder ve seni çağırır

• Teşekkürler

Kızlar Ne Diyor 10

• erkekleri değil ama neyi ve ney sesiniçok severim. bide nedense ney çalanlar sanki çok efendi usturuplu ağır başlıymış gibi gelir bana.

0|0
    0|0
  • İlkokulda ney çalan bir öğretmenim vardı o geldi aklıma çakır gözleri vardı,melek olduğunu falan düşünüyordum.Asla sinirlenmezdi.

Ruha huzur veren bir şey...

0|0
    0|0
  • Neden olmasın bende 3enstürman çalıyorum sanatla uğraşan erkekten zarar gelmez aşkın ne olduğunu müzikle anlamaya başlar zaten :))

0|0
    0|0
  • ney sesi huzur verici çok güzel bence tavsiyede ederim ama özellikle ağlayan bir kızın yanında çalarsan film gibi bir aşk yaşanır :)

0|0
    0|0
  • Ney çok hoş bir enstrüman çok severim.Erkeklerin çalmasında da bir sakınca veya iticilik görmüyorum.

0|0
    0|0
  • sesi güzel neyin huzur veriyor insana. erkek arkadaşım olsa o çalsın ben dinliyeyim hep derim

0|0
    0|0
    • ney insan sesine en yakın sesi veren enstrümandır demiş Mevlana hazretleri. Belki de insanı en cezbeden yanı kendine yakın oluşundandır. Ben de 1 senedir yoğunlaştım ney üfleme konusunda ve şu anda artık melodileri dinlenecek derece de icra etmeye başladım.

• dinlemesi güzel ama hiç çalmayı dnemdm :)

0|0
    0|0
  • cazip değil izlenesi gelebilir . sanata açığız her şekilde.

0|0
    0|0
  • dinlemesi cazip geliyor...

0|0
    0|0

• ney :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...