İran eski cumhurbaşkanı Mahmud Ahmedinejad

8 yıl boyunca İran'da sert bir cumhurbaşkanlığı görevi yapan Mahmud, görevini bitirdikten sonra ne yapıyor dersiniz?

link

0|0
9|19

En İyi Kız Görüşü

• şeriat kısmı hariç iran bize bin basacak bir ülke. dış güçlere olan tutumuna bakın her seylerini kendileri üretiyorlar afedersiniz eşek gibi çalışıyorlar. bizim sömürgeden farkımız kalmadı. devlet adamları da mutevazı böyle.

3|1
    0|0
    • dış güçlere olan tutumu pehleviden beri böyle.. hep tehdit ediyor ama hiç icraat yok neden bu zamana kadar israile saldırmadılar İranlılar? sadece lafla olmazz.. bizde üretiyoruz yavaş yavaş kendileri üretiyor dediğin ne mesela?

• İranın hiç birşey yaptığı yok kırk yıllık Rus teknolojilerini kullanıyorlar bu kadar ambargoya karşı her şeyi sıfırdan baştan yapmak kolay mı sanıyorsun

İran havayollarının uçaklarını falan bir görde ondan sonra konuş İran sadece boş laftan ibaret

Kızlar Ne Diyor 8

• yanlış bir şey mi yapıyor ? Ne var bunda ? :D

0|2
    0|0
  • Hollanda basbakani da isine bisikletle gidiyor :). Bizimkiler korumasiz adim atamiyor.

Ama neymis hollandada red light district varmis. Cok sapiklarmis, ahlaksizlarmis.

Vay anasini ya.

0|1
    0|0
  • vay be helal olsn

0|1
    0|0
  • Amerikaya olan tutumunu beğendiğim biri fakat başörtü takmayanları tutuklamakta ne :/

1|2
    0|0
  • Bizimkiler, gidecekleri güzergahı trafiğe kapıyorlar, üst geçitlere keskin nişancılar yerleştiriyorlar. Sanki savaş çıktı ülkede. Bi kere üst geçitlerde silahlı polisleri görünce ne oluyor demiştim, meğersem RTE geçecekmiş o yoldan :)

0|1
    0|0
    • Buraya konuşma yapmaya geldiğinde, kenardaki tüm caddeler kapılmıştı. Trafik alt üst olmuştu. :)

• Tayyeap Başbakanlığı bıraktıktan sonra birlikte göreceğiz. Ahmedinejad gibi olamayacağına bahse girerim.

• Olurmu öyle şey. RTE yücedir şanı büyüktür. Bak Akp'li kardeşim Stephan ne diyor, prestijimiz sarsılır.

• vay be, ogretim gorevlisi iyiymis, bende copcu diyecektim :) ama hakattende bunu kaldirabilecek bunye lazim yani, ta bilmem nerden nereye inerken dayanikli olmak lazim gercekten

0|1
    1|0
  • Bizim siyasetciler kasikla verdiklerini kepce ile geri aldilar halkdan ve simdi de kasik ile verilen tencere ile geri aliniyor:((. Hem ulkem diyip hemde kendi cocuklarini yurtdisinda okutuyorlar, hem din diyip dinimizde caiz olmayanlari, harama el uzatmayi, haksiz yere insan öldurmeyi onayliyorlar.

0|1
    0|0
    • Çok doğru yazdınız. Lakin gizli olmanıza gerek yoktur. Burası ifade özgürlüğüne giriyor ve kimse hiç bir şey yapamaz.

• Zavallı adamın çocuğuna gemicik alacak parası yok :(

3|2
    0|1

Erkekler Ne Diyor 19

• Bizim Ahmed Necdet Sezer de -onun kadar mıdır, değil midir; kıyasını yapmak size düşer- mütevazi idi...

Adam 7 yıl cumhurbaşkanlığı yaptı, çocuklarının adını bilmiyoruz... Ama Tayyip Efendi'nin gemicikleri, kanalları sağ olsun... Çocuklarını BBG'yi izler gibi izledik...

2|2
    0|1
    • Bilmezsin silik olursan bilinmezsin ayrıca mütevazi diyen bir adam ülkeyi 2001 krizine soktu be, yandaş medyanız devamlı çalışıyor bu hükümet aleyhine bak bakalım Ahmed nejdet sezer için senin sevmediğim medya devamlı haber yapmış mı bunları araştır öyle konşmaya başla.

• Ülke şu an güllük gülistanlık zaten...

Pardon ya...

• Çok duygulandım ağlamak istiyorum aynı bizim din düşmanı Ahmet necdet sezer gibi o da kırmızı ışıkta bekliyormuş beyefendi kurallara uyuyormuş, silik, kişiliksiz bir adamı c.başkanı şeçtiler başımıza koskoca 550 milletvekilini bırakıp nursuz ecevit hükümeti ve yanındaki kuklalar devlet bahçeli ve sümsük mesut yılmaz efendiler yani o kadar iş bilen adamlardı ve ülkeyi 2001 krizine sokarak içine ettiler tabii dosya fırlatma olayındanmış ve koskoca c.başkanına yapılana bir davranış ama o kurallara uyan beyefendininde marifeti vardı ondan hikaye anlatmayın, ve son olarak tekradan o an aklıma geldi birden ce çok duygusallaştım işe bile gidemedim tüh tüh tüh..

0|1
    0|1
  • Bizim gevşekler 7 sülalelerine yetecek parayı hortumlamadan bırakmazlar siyaset koltuklarını.. Adam yıllarca İran'ın neredeyse tek adamı oldu ama şimdi böyle..

Bizim çakma Hz Ömer'lere kapak olmalı :)

1|1
    0|0
  • Gereksiz popülist hareketler bunlar eğer bir kişi böyle önemli makamlarda bulunduysa siyasi görüşten bağımsız olarak aktif görevi sonrası hayatında görev yaptığı makama saygıdan dolayı bir takım kolaylıklar sağlanmalıdır korunmalıdır bu devletlerin itibarından gelir .Eski bir cumhurbaşkanı ya da bir genelkurmay başkanına bir suikast düzenlense bu ülkenin adına leke düşürür prestijini zedeler

0|1
    2|0
  • Her ne kadar şeriatçı olsa da seviyorum bu adamı, batıya kafa tutabilen tek Müslüman lider sonuçta.

Darısı bizim müslümanım diye geçinen siyasilerin başına ne diyelim.

1|1
    0|0
  • Gerçekse tebrik etmek gerek

0|1
    0|0
  • vay be :)

0|1
    0|0
  • helal olsun. birileri görsün de utansın.

1|1
    0|1
  • ben bu adamı seviyorum yaa

2|1
    0|0
  • insan yani sonuçta :))

0|1
    0|0
  • şerittan nefret ederim onaylamam ama bu adam o görüşlerinden ari olarak adam gibi adammış

1|2
    0|2
  • Severim Ahmedinejad'ı en azından yeri ve safı belli Dik başlı Korkusuz

0|1
    0|0
  • Şeriatci ama onurlu bir insan demekki.neyse, iranla aynı bloktayiz.takdir edeyim bare

1|1
    0|0
    • Onurlu bir adam kesinlikle. Tamam şeriatçı, ama bazıları gibi onursuz değil...

• helal olsun adama.

1|1
    0|1
  • Ayakta yolculuk ediyormuş. Vay be :)

0|1
    0|0
  • özlicez o keratayı :)

0|1
    0|0
  • bu herifi seviyorum ya gerçek bir lider

0|1
    0|0
  • Yanlız bunu Recep Tayyip Erdoğan yapsa poz vermiş,oyun oynuyor,yemeyiz,duyguları sömürüyor diyenler bunu beğenmiş.

Hayret.

0|1
    1|0
  • Tayyip den sonra Ahmedi tanirim adam gibi adamlar

1|0
    1|0
Yükleniyor...