Profesyonel fotoğraf makinesi alacağım, tavsiyeleriniz?

Profesyonel fotoğraf makinesi alacağım, tavsiyeleriniz?

İstediğim özellik, görüntü kalitesi çok iyi olmalı, ama hiç bir bilgim yok:( Bilen var mı?:)

Güncellemeler:
dslr ve slr nin farkını bana bilen yazsın lütfenn

0|0
4|12

En İyi Erkek Görüşü

• Canon EOS 60d muhteşem bir makine

2|0
    0|0
    • Bunun fiyatı hakkında bir bilgin var mı?

• Ya ama çok seviyorum fotoğrafla ilgili her şeyi. Küçük var güzel görüntüsüde. Ama profesyonel istiyorum:)

• birkaç ay sonra sıkılıcaksın ama , tabiki sen bilirsin yine

Erkekler Ne Diyor 11

• Tam profesyonel bir makine arıyorsan nikon d3s iyidir.Sadace gövde olarak satılıyor.İhtiyaçlarına göre ortalama AF/S 24-70(yanlış yazmış olabilirim) gibi bir objektif alırsan.Süper bir yapı ortaya çıkar.Canon eos7d de iyidir.Ama hobi olarak kullanacak ve profesyonel makine arıyosan eos 500d bence yeterli olacaktır.

0|0
    0|0
  • aynen nik0n..

0|0
    0|0
  • Profesyonelse nikon d90 derim

0|0
    0|0
  • nikon d 90 sana yeter 2500 civari eger vazla diyorsan nikonun d3100 yada d 5000 al 1500 2000 lira arasında

1|0
    0|0
  • Amerika dan dolaylı ya da dolaysız bir tanıdığa getirtmeni öneririm. Aşırı fiyat farkına kurban olmak istiyorsan o başka tabi

0|0
    0|0
    • Oraya gidip gelen akrabam var aslında.. Sorusturcaz..Tsklerr

• yuzde yuze yakın tasarrufun olur ya da 3000 tl lik makineyi halihazırdaki bütçenle alabilirsin. Buralarda sadece fiyat araştırması yap karşılaştırma için

• canon lar iyi.

0|0
    0|0
  • nikon almalısın

0|0
    0|0
  • Dijital alacaksanız bence sony alın derim.

0|0
    0|0
  • canon al canım

0|0
    0|0
  • dslr mı alacaksın yoksa dslr like mi? bir de bütçeyi söylersen ayrıntılı bilgi verebilirim.

0|0
    0|0
    • dslr ne demek:)))

• 1.500 lira olabilir en fazla

• başlangıç için canon 1000d alabilirsin. fakat almakla bitmiyor. bir çok şeyide araştırman gerekiyor. diyafram nedir? enstantene nedir? iso nedir?

• Nikon un iyisini al işte:)

0|0
    0|0
    • :D Sağ ol çok yardımcı oldun:) Markayı seçmesini ben de bilirim:) Önemli olan görüntü kalitesi..

• üst seviyede olanını al.bir de yakının da taınıdık güvenebilcen bir fotografçı varsa ona da danışman yararına olacaktır

Kızlar Ne Diyor 4

• canon

0|0
    0|0
  • eos 5d mark ii(canon) tanıdığım kullanıcıları oldukça memnun

0|0
    0|0
  • Canon al

0|0
    0|0
  • Profesyonel misin? Değilsen hiç gerek yok..

0|0
    0|0
Yükleniyor...