Film tercihiniz nedir?

fantastik bilim kurgu aksiyon gerilim macera polisiye bunlardan hangisini tercih edersiniz ve en beğendiğiniz film hangisidir yabancı yerli fark etmez

Güncellemeler:
şimdiye kadar izlediğiniz filmlerde en beğendiğiniz hangisiydi?

0|0
11|13

En İyi Erkek Görüşü

• Fight Club en iyi filmdir bana göre . Pek tür ayırımı yapmam ama yerli film izlememeye çalışırım nadir yerli film izlerim çünkü birkaç film harici beceremiyoruz film yapmasını.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• saydıklarının hepsini izlerim..

0|0
    0|0
  • dram ve psikolojik gerilim hariç genelde aksiyon ve bilim kurgu filmler ilgimi çekiyor :)

0|0
    0|0
  • Fantastik filmlerin yerini tutmuyor hiçbir çeşit. İnsanı dİğer insanların hayal dünyalarında yolculuğa çıkartıyor.

0|0
    0|0
  • p*rno filmler daha çok hitap ediyor benim farzıma

0|0
    0|0
  • Kara Komedi.

0|0
    0|0
  • Korku filmi hastasıyım. Daha sonra komedi,aksiyon,macera,animasyon

0|0
    0|0
  • bilim kurgu , p*rno, komedi, animasyon

0|0
    0|0
  • komedi

0|0
    0|0
  • Polisiye filmler gayet güzel mesela kanal d'de her pazartesi kanıt var hep izlerim.

0|0
    0|0
  • zor ölüm 4 bruce wills. derim ben sana, ama filmde kastın p*rno ise, rus lolitası var,

0|0
    0|0
  • ben orta çağ filmleri hastasıyım. atlı süvarili,kılıçlı kalkanlı...

0|0
    0|0
  • Korku

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Türk yapımı Acı Aşk filmi, yabancı 50 İlk Öpücük filmi aklıma ilk gelenler oldu şuan.Fantastik,dram ve romantik izlemeyi tercih ettiğim film kategorilerinden.

0|0
    0|0
  • başlangıç filmini çok beğenmiştim 2 hafta boyunca etkisinde kalmıştım. Karayip korsanlarıda çok güzel.Ve en güzelide Yüzüklerin efendisi tabi ki. :)

0|0
    0|0
  • korku ve gerilim.. işkence odası,yüksek tansiyon,davetsiz,satılık ruh,son ayin,paranormal activity 1-2-3 ,kan kitabı... daha sevdiğim çok var ama ilk aklıma gelenler bunlar..

0|0
    0|0
  • gerilim snow beas iyidir

0|0
    0|0
  • fantastik

Gerilim,

Romantik-komedi

0|0
    0|0
  • selam zillizarife

daha ziyade yönetmen sinemasi tercih ediyorum. bahsettigin genrelar icinde bilimkurgu-fantastik bana yakin daha cok

0|0
    0|0
  • Bilim kurgu, geriliim, korku severim.

En beğendiğim film ise tartışmasız, ''The Curious Case Of Benjamin Button''.

0|0
    0|0
  • Genelde dram severim. Boyle bol aglamakli, moralime eden, etkisinde kaldigim filmler. Bu zamana kadar izledigim filmlerden en begendigim Leon oldu sanirim.

0|0
    0|0
  • lake house

0|1
    0|0
  • 127 saat

0|0
    0|0
  • milyon kere izlesem sıkılmam, yazsam yine sıkılmam. "leon."

0|0
    0|0
    • Her Leon yazdığında gelip,uygunsuz yorumlar yapasım var.

• her leon yazışımda gelip sen yorum yaparsın diye korkuyorum:(

Yükleniyor...