Anime severler nerede ???

Ya burada hiç anime izleyen yok mu ? :D Lütfen anime çocuklar için polemiği başlatmayın çünü öyle birşey yok ! :) Herkes sevdiği animeyi yazabilir mi çocukluk zamanlarında izledikleri de olabilir. Benim "Naruto" idi fakat şimdi "Shingeki No Kyojin" sizin ?

0|0
11|9

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 10

• Saiunkoku Monogatari yi çok beğendim 2. Serisindeyim şu an

0|1
    0|0
  • Anime çocukça diyen kişiyi seviyorsan ; dxd izlet

Sevmiyorsan ; boku no pico izlet .

Bak bakiyim bidaha anime çocukça diyormu :D

- Free! brothers confict sukitte ii na yo naruto !

0|1
    0|0
  • Benim için Gintama'nın yeri çoooo..k ayrı ^^

0|0
    0|0
  • shingeki no kyojin yavaştan saçmalamaya başladı. klasikleşti.konusu ve akışı bir çok animeyle aynı artık nerdeyse :) naruto gene en iyisi en tatlısı en orjinali :) one piec de var ama oda çok yavaş ilerliyo bölümleri diğerlerinden bile kısa çok uyuz oluyom :)

0|0
    0|0
    • Çizimlere takılma slam funk izle :)

• Samurai olunca kız animesimi oluyor :P

• Ya ama Shingekinin konusu çok iyiydi :( ama yine de 1. sırada Naruto var kalbimde, yahu chuunin sınavlarından tut, sage mode felan narutonun kyuubi formuna dönüşebilmesi...birde Gintama var tabiki o da çok iyi

• Naruto,Naruto Shippuuden,Pandora Heartsyeni başladım ama Black Butler da güzel.Ayrıca Hentai diye ilgimi çekmeyen şey olduğu sürece kimse animeler çocukça diyemez.Animelere bayılıyorum! :)Bir de Death Note tabii ki !

0|0
    0|0
    • İşte bu yani!Varya bir gün anime izleyen bir kıs arkadaşım olur mu merak ediyorum :DQWe

• cocukken ilk askim sonic ti :D su anda sevdigim animeler ONE PİECE *sevmeyen ölsun* , black butler *askim benim sebas-chan* , free *haru nun kaslar* , shingeki no kyojin *levi* , another , gintama , mirai niki *yuno cok cool* , fairy tail *natsu natsu natsu* ... liste boyle uzayip gidiyor ama en basta da belirttigim gibi ONE PİECE benim herseyim <3

0|0
    0|0
  • Valla Georgie ve lady Oscar ile başladım. En çok Nana yı seviorum. Dün akşam da Sukitte ii na yo izledim :)

0|0
    0|0
  • bir sürü izledim açıkçası death note, kimini todoke, lovely complex, mirai nikki, elfen lied, bissürü :D

0|0
    0|0
    • Ya Death Note zaten başlı başına bir yapıt bir de elfen lied iyi :D ama Shingekiye bak derim ben kesinlikle konusu felan sağlam :D

• Darker than black izledim ikinci kez bu aralar.

Hei <3

0|0
    0|0
  • Anime kültürüm yok. Death Note var bi, onuda herkes biliyor zaten ^^

0|0
    0|0
    • Bence snde dalmalısın anime dünyasına :S belki otaku(bi animenin aşırı fanı) olur çıkarsın :D

Erkekler Ne Diyor 9

• naruto

naruto shippuuden

one piece

bleach

death note

Historys Strongest Disciple Kenichi

highschool of the dead

golden boy

hajime no ippo

.

.

.

gider böyle.anime çok bende.

0|0
    0|0
    • fotondan belli gerçekten :)

• hıı,bizim Bryan 'dan bahsediyorsun :) eski dünya orta siklet boks şampiyonu.kendine has stiliyle,hayranlığımı kazanmış bir karakter.kendi dövüş stilimi geliştirmemde oldukça faydası olmuş bir boksör :)

• Hayattaki roleri yadsınamaz :)

• çok seviyorum ama nalet olsun izleyemiyorumm.. sıkılıyorum.. nedir bu tezat ya...

0|0
    0|0
  • çocukluğumdan beri en büyük favorim halen Ruroini Kenshin.

Gundam Seed, GS:Destiny, Gundam 00, Naruto, Shingeki No Kyuujin, Ginga Kikoutai Majestic Prince, full metal alchemist, Sengoku Basara, one piece...

0|0
    0|0
  • burda saymakla bitmez çok fazla var

0|0
    0|0
  • Çizgi p*rno değil mi o yaw :))))))

0|0
    0|0
  • Var. One piece ,slam dunk, death note, full metal alchemist, rurouni kenshin, elden lied vs.vs.vs.

0|0
    0|0
    • vay kenshin izlemişin :) kız animesi değil mi o :D:D

• tamam ben romantiğim diyosan ok bişi diyemem. beni bile baymıştı ama kenshindin romantizmi :D kafa kol kopsun zaten, oyle anca oluyo güzel.

• :))))))) one piece chopper ın yaşam hikayeside duygusaldır. :))))

• Animeciler wayyyy ekleşlim...

0|0
    0|0
  • Death note

One piece

Naruto

tsubasa

0|0
    0|0
  • death note u çok sevmiştim

0|1
    0|0