Bilgisayarda kitap okumak ne kadar doğru ?

5 kitap indirdip değiştirdim okuyorum okuyorum kitapların 20-30 sayfasına gelip bırakıyorum sıkılma geliyor. Benim gibi deneyim geçirmiş biri var mı? illa dokunmakmı gerekiyor kitaba

0|0
14|7

En İyi Kız Görüşü

• o gözleri bozacaksın yakında bari ucuz bir kırtasiye bulda çıkarttır kağıda

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• göz sağlığıyla düşman bence.. bir kitap okuyacaksın evezınde gözlerin bozulacak radiyasyondan... ama ben düşünüyourum da eline almadan, sayfaları parmaklarını tükürcekeyip çevirmeden, okuduğun yeri her saniyede bir kaybetmeden ne tadı olur okumanın =))

0|0
    0|0
  • Doğru ve güzel bulmuyorum. Kitaba dokunmak onun kokusunu almak bambaşka.

1|0
    0|0
  • Dokunmam gerek sayfalara..Odaklanamam okuduğum şeye yoksa :)

0|0
    0|0
  • O sayfalari ceviremedikten, kagit kokusunu alamadiktan sonra ne anlarim la okumaktan?

2|0
    0|0
    • haklısın ablam :D Elimizde internet varken yararlanalım dedik ama için poku cıktı afedersin 5 kitap değiştirdim sıkıntı basıyormuş bu iş. okunmuyor :(

• Hissedeceksin parmaklarinin arasinda o kitabi fjshdjdhsjs

• Ben bilgisayardan okuyamıyorum gözlerim acıyor

0|0
    0|0
  • kitap yaprağına dokunmadan kendine has kokusu olmadan okuyamam ben,kalemi elime alıcam altını çizicem o an aklıma gelen sözü yazıcam,bir paylaşım bir bağ olacak kitapla aramda...

0|0
    0|0
  • sen çok bile dayanmışsın, çoksıkıcı gerçekten

0|0
    0|0
    • harbiden ya oysa ki ilgi ve büyük bir şehvetle indirdim ama sıkıntı basıyor

• tabi ki o kitaba dokunmak var onun kokusu var hem gözüne zarar tavsiye etmem :)

0|0
    0|0
  • tükmüklü tükmüklü sayfaları çevirmem gerek öyle kitap okuma mı olurmuş

0|0
    0|0
  • O hissi alamadığın için sıkılıyorsun.

0|0
    0|0
  • Hiç okumadım.

0|0
    0|0
  • Aynen bende netten okurken sıkılıyorum, bırakıyorum, ama kitaptan okurken yemek yemeyi bile unutuyorum, kitap kurdu kesiliyorum.

0|0
    0|0
  • Bence sen kitap okumayi sevmiyorsun, bahane yaratma.

0|0
    0|0
    • yok yok varya acayip istek var içimde ama okuyamıyorum bilgisayar başında olmuyormuş. Bizde ucuz yol bulduk dedik bir an..

• Bende tablet var kitap gibi tutup yatarak okuyabiliyorum ama bilgisayar basinda nasil olur bilmiyorum sıkıcı olabilir evet.

Erkekler Ne Diyor 7

• bilgisayardan değilde telden ya da tabletten güzel oluyor gece yatmadan okumak, ancak tabi sevdiğin kitaplar olmalı mesela yüzüklerin efendisini 2 ay once indirmeme rağmen hala okumadım ama gedik savaşlarının her kitabını 2-3 günde bitirdim tarzını bulmak önemli

0|0
    0|0
  • önemli olan ordan ne aldıgın kimi bilgisayarda okur anlar kimi kitaptan her insanın kendine has bir anlama sıkılma hoşlanma vasfı vardır ama bende kitaptan okuma taraftarıyım ama kitap fiyatlarıda malum

0|0
    0|0
  • yoo sıkılmam ben ama bedava mı paralı mı acaba

0|0
    0|0
    • bedava hocam bedava diye zaten bu yola başvurduk :D internette her kitabın pdf formatında bulabiliyosun ama gelgelelim okunmuyor sıkıntı basıyor mause ile aşağı indir felan çok farklı geliyor

• Akıcı kitap okumayı dene kardeşim mesela Bilim kurgu üzerine okursan merak edersin devam edersin doğal olarak.. Zaten kitap okumak sabır işidir asıl olay ortasında başlar sonuna kadar nefes kesen bir senaryo döner etkisinde bırakır.. Susan Ee önerim

0|0
    0|0
    • Tavsiye için teşekkürler kardeşim. yani bedava diye yöneldik ama bu gözü yorduğu için yüksek ihtimal sıkıntı yaratıyor içim daralıyor okuyamıyorum. En iyisi kitabı almak ne yapalım .d

• anladım tavsiyeler için teşekkürler dostm

• Rica ederim kardeşim :)

• Dokunmanın tadı ayrı :)

0|0
    0|0
  • Kitabın kokusu yok. Ayrıca bilgisayarda göz yorar.

0|0
    0|0
  • iPhone'da ePub destegi var. Okumasi gayet pratik ve guzel. Not aliyorsun, altini ciziyorsun, ustunu ciziyorsun, ayraci bile var.

Bence e-kitap oldukca kullanisli ama evimdeki kutuphanenin yerini tutmuyor tabiki.

0|0
    0|0
Yükleniyor...