Hayatin hayat olduğunu anlamaniz...

Hayatin hayat olduğunu anladiginiz bir olay bir durum kaziklanma gibi yasayanlar anlatabilirlermi?

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• düşmanı uzakta aramaya gerek yok akraban yeterli diyim bende böyle

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• hayatı ne zaman anlarsın biliyo musun.. başın sıkıştığında kimseler olmaz yanında ya.. işte o vakit hayat neymiş anlarsın

0|0
    0|0
  • ben daha anlayamadım :-D her şeye fazla dikkat ediyorum, kimseye kolay kolay güvenmiyorum, güvendiklerim de beni bıraksalar da bana ihanet etmiyorlar. allah sırtımdan vurdurtmasın :-)

0|0
    0|0
  • Aldatılınca anladım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• lisede kötü bir yerde yatılı kalınca hayatı anladım.orada olgunlaştım,bir çok tecrübe edindim.lisede yatılılık tavsiye edilir :)

0|0
    0|0
    • onun icin aileler gonderiyor şef saol.

• iyiki gitmissin hayata erken atilmak bir adim onde tutar

• ama işte her şeyin bir bedeli oluyor,4 yıl boyunca çekmediğin kalmıyor,hayatın her türlü derdini orada çekiyorsun ama olsun,yine de özlüyorum o günleri :) lise birinci sınıfta yatakhaneden dışarı bakıp kurtulmak istiyorum buradan derdim.son sınıfta mezun olduğum gün yurda gidip eşyalarımı toplarken dışarıya baktım ve ben burayı çok özleyeceğim dedim kendi kendime ve doğru da çıktı.o günleri özlüyorum.neyse ben yine deneme yazmaya başladım.bir susayım :)

Yükleniyor...