2 kere 2 neden 5 eder ..?

bir arkadaşım sordu ... eskiler bilirmiş :) bir espirisi var galiba ama ne bilmiyorum bilen var mı ?

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• Sözkonusu 2+2=5 denklemi aslında matematiksel bir denklem bozukluğudur. Buna göre x ve y adlı iki adet notasyonun birbirleri ile çarpılıp, bu sayı; iki notasyondan çıkarılıp, paranteze alınıp, sadeleştirilip, x leri toplayıp, her iki tarafa 3 sayısını ilave edince 5=2+2 ifadesi çıkar.

1|0
    0|0
    • bu bir espiri konusu değil ama ...

bunu araştırmıştım biliyorum da ..

sağol cevabın için

• Dostum bende espri yapmadım :)

Erkekler Ne Diyor 5

• Ben bir hikaye biliyorum da kast ettiğin bu mu bilmem. Patronun birisi şirkete muhasebeci alacakmış. Adaylar sıra ile mülakat için gelmişler. İlk adaya patron sormuş, "İki kere iki kaç eder?" demiş ki "dört", elenmiş. İkinci aday girmiş, patron bu sefer "Beş kere beş kaç eder?" diye sormuş, bu da "yirmi beş" demiş. O da elenmiş. En son biri gelmiş, patron ona da "İki kere iki kaç eder" diye sormuş, bizimki de "Siz bilirsiniz efendim" deyince işe başlamış. :)

0|0
    0|0
  • Söz konusu 2+2=5 denklemi aslında matematiksel bir denklem bozukluğudur. Buna göre x ve y adlı iki adet notasyonun birbirleri ile çarpılıp, bu sayı; iki notasyondan çıkarılıp, paranteze alınıp, sadeleştirilip, x leri toplayıp, her iki tarafa 3 sayısını ilave edince 5=2+2 ifadesi çıkar.

0|0
    0|0
  • www.youtube.com/watch?v=L7LBh24Ov24

0|0
    0|0
  • 2 + 2 = 4 (:

0|0
    0|0
  • o insanla arkadaslıgını hemen bitir derim sana

0|0
    0|0
    • neden ki kötü bir anlamı mı var

• galiba ayıp bir anlamı var :S değil mi

• hahaha bunu sana anlatmak isterim maıl adresin nedir senin bakım bilgiye açık insanları severim :)

Kızlar Ne Diyor 2

• kandırmışlar seni :)

0|0
    0|0
  • hayır ya ne alaka ya 2+2=4 bir kerem. öyle değil mi hocam? biz böyle öğrendikti amma.

0|0
    0|0
Yükleniyor...