Kaliteli komedi filmi önerisi alabilir miyim?

Az çok fikir vermesi açısından söylüyorum Şafak Sezer ve Şahan Gökbakar tarzı cıvıtmayı komiklik zanneden filmlerden nefret ederim. misal: dondurmam gaymak, recep ivedik, kutsal damacana.. Özellikle yabancı film arıyorum ama yerli de olur tabii ki.. Tek kişilik dev kadro gibi stand-up şov da olabilir

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• git başımdan bunu izlerken karnım ağrımaya başlamıştı gülmekten

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• zombieland

harold and kumar 1/2/3

hangover 1/2/3

how high

jim carrey filmleri :) zaten bunlar dışında öyle çok ahım şahım bir komedi filmi yok.çok aramama rağmen bulamadım böyle filmleri.

0|0
    0|0
    • hangover komedi mi?

• bence güzeldi.her serisinde aynı şeyler gösterilmiş gibi görünse de,3.filminde gayet de güzel toparladılar seriyi.özellikle leslie chow ' un bizimkileri nasıl kandırdığını farkettiğim de kahkaha atmıştım :) uzun zamandan sonra :)

birde marvel'in yapımcılığında olan o süper kahraman filmlerini seyrettiysen,şu kick ass 1 ve 2 filmlerine de bir bakmanı tavsiye ederim :)

• 0|0
    0|0
  • sağ salim diye film var utlaka izle cıvıklık değil adamlarınki öldüm gülmekten mutlaka izle

0|0
    0|0
  • izlemediysen yes man iyidir jim carreyden devam et :D

0|0
    0|0
    • jim carrey pek sevmem :( sadece sil baştan filmini beğenmiştim ama göz atacağım yine de teşekkürler

• 3 idiots öneririm.aamir khan farkını hisset

1|0
    0|0
  • yalanın icadı,sürpriz baba,

0|0
    0|0
  • yabancı olarka.küçük adam filmi şahane komik

0|1
    0|0
  • '' Mr. Bean '' izle...

0|0
    0|0
    • hastasıyım :)

• 1'den başlarım ben sırayı bozmayalım zamanım bol ve neredeyse bütün zamanımı gülmeye ayırmak ve her şeyi unutmak istiyorum

Kızlar Ne Diyor 1

• Bay Evet ( Jim Carrey)

0|0
    0|0
Yükleniyor...