Yabancı dizilerden hangiler için bir dahaki bölümünü iple çekiyorum, meraktan çatlıyorum diyorsunuz?

arkadaşlar bir dahaki bölümünü iple çekiyorum meraktan çatlıyorum dediğiniz, yok böyle dizi abi yeaaa dediğiniz yabancı diziler varmı ? yerlide olabilir , gerçi pek cezbedici değil bizimkiler , hep klasik hep klasik :) mesela ben walking dead i sabırsızlıkla bekliyorum. sizler ?

0|0
31|27

En İyi Kız Görüşü

• Behzat Ç - Leyla İle Mecnun ve yeni başlayan Seksenler kesinlikle izlenilmesi gereken diziler özellikle Behzat Ç tam bir hastlık oldu bende bütün bölümlerini arşivliyorum Seksenler dizisini de arşivlemeye başlayacağım :)

0|0
    0|0
    • leyla ile mecnun , sanırım bu diziye başlıcam umarım bulabilirim bütün bölümleri, dikkat ettimde aklı selim ve espri yeteneği olan tanıdığım herkez bu diziyi izliyor :) var bişeyler beelli

• Leyla İle Mecnun efsane ya özellikle birbirleriye konusurken hareketlerini ve sözlerini sorgulama sahneleri süper

• tshirtleri basılmak üzereymiş haberin olsun gayet güzel :)

Kızlar Ne Diyor 30

• bones takip ettiğim tek dizi bir süredir, çılfıncasına beklemesem de keyifle izliyorum.

1|0
    0|0
  • The Secret Circle,

Vampire Diaries,

2 Broke Girls,

Nikita,

Sabırsızlıkla bekliyorum diyemem ama sevdiğim diziler. Takip ettiğim daha bir çok dizi var ama.. :)

Buffy the Vampire Slayer'i bitirdim bu yakınlarda. Eski bir dizi olmasına rağmen inanılmaz keyif aldım. Bitmiş bir dizi ama favorilerimin arasında :)

0|0
    0|0
  • HIMYM.

0|0
    0|0
  • The vampire diaries

Supernatural

Spartacus

True blood

Bir de bir zamanlar prison break vardı ama bitti ne yazıkki :)

0|1
    0|0
  • bende walking dead hastasıyım ve yeni bölüme daha bir hafta var çatlıcam :D

ayrıca desperate housewifes izliyorum, birkaç bölüm sonra bitiriyorlar

0|0
    0|0
  • breaking bad.

0|0
    0|0
  • Şu anda izlediğim sadece bir tane yabancı dizi kaldı malesef,hepsini kaçırdım bir daha dönemedim inşallah yazın tamamlıycam.The Vampire Diaries'e 8 gün önce başladım ve dün bitirdim 14. bölüm için sabırsızlanıyorum boş bir zamanımda da The Secret Circle'a başlamayı düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • dexter.. internetten sezonu bitirdim.. şimdik sabırsızlıkla yeni sezonu bekliyorum..

0|0
    0|0
  • spartacus

0|1
    0|0
  • Prison Break tam böyle bir dizi bence. Gerçi eskidi ama izlerken meraktan çatlıyordum sonraki gelişmeleri :)

0|0
    0|0
    • Michael Scofield candır. Ben Tüm sezonları aralıksız seyrettim ve daha iyi bir dizi henüz görmedim.

• dexter. güzel diziydi

0|0
    0|0
  • pretty little liars.maşallah 4 ay öncemi ne sezon finali verdiler dizi yok oldu

0|0
    0|0
  • Gilmore Girls, Angel,Buffy the Vampire Slayer, Sex and the City bitirdiğim ve bayıldığım diziler. Şimdilerde The Secret Circle ve Glee'yi bekliyorum her hafta.

0|0
    0|0
  • abii kanal d deki yalan dünyayı izlemelisin resmen stres atcaksın ya varya hayatımda böyle güldüğümü hatırlamıyorum ben izle mutlaka

0|0
    0|0
    • Avrupa Yakasının değişik bir versiyonu gibi iki bölüm oldu iyiden iyiye ona benzedi :)

Orçun mesela Gaffur'un değişik versiyonu Beyaz'ı Cem'e benzetmişler :) Aile olayı avrupa yakasının aynısı Burhan Bey yerine fahrettin mi nedir o var :) karaketer aynı gibi oyuncular değişik çok kaliteli yapım ama olmuyor bence de neşelenmek için gülmek için birebir ama :)

• bilmem belki ben avrupa yakasını izlemedim hiç daha doğrusu ilkkez bi diziyi takip ediyorum bu yüzden bana çok güzel geldi

• gossıp gırl

1|0
    0|0
  • alcatraz, fringe

0|0
    0|0
  • supernatural

0|0
    0|0
  • The Vampire Diaries

0|0
    0|0
  • teen wolf, the walking dead

0|0
    0|0
  • Supernatural

Breaking Bad

0|0
    0|0
  • Game of thrones

walking dead

Supernatural

Spartacus

0|0
    0|0
  • How i met yor mother

Glee

0|0
    0|0
  • yerli yada yaabncı takip ettiğim hiçbir dizi yok :( mağdurumm

0|0
    0|0
  • how i met your mother ;)

0|0
    0|0
  • alcatraz

0|0
    0|0
  • supernatural

0|0
    0|0
  • vampır gunluklerı:)

0|0
    0|0
  • The Vampire Diaries ve The Secret Circle. İkisininde 14. bölümü için sabırsızlanıyorum..

0|0
    0|0
  • game of thrones.

behzat ç.

leyla ile mecnun.

ama floydun da dediği gibi, lost'u beklemenin tadı bambaşkaydı.

0|0
    0|0
  • game of thrones

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 27

• Spartacus'ün yeni sezonu başladı. İkinci bölümü bekliyorum.

0|0
    0|0
  • Onlar bizim ipimizi çekiyor, haberimiz yok..

0|0
    0|0
  • Prison Break vardı ama dizi bitince indirip izlemiştim iyikide öyle yapmışım çünkü bi bölüm bittiği anda diğerine geçene kadar süren 10 saniye adama yıl gibi geliyodu öyle bi dizi

0|0
    0|0
  • şaban askerde :D

1|0
    0|0
  • True Blood,Supernatural,House M.D,Spartacus bir tane daha vardı hiç izlenmeyen bir dizi ama aklıma gelmiyor şimdi adı psikolojik bir diziydi

0|0
    0|0
  • çoğundan sıkıldım. Son zamanda Fringe'de yayına 2 ay kadar ara verince, pek beklemez oldum. Ama zamanında iple çekmedim değil hani, yiğidi öldür hakkını yeme demişler. Fringe, HIMYM, Big Bang Theory, Nikita falan beklemişimdir bunları.

0|0
    0|0
  • Lost... Bitmiş olsa da hiçbir diziyi lost gibi özlemle beklemedim

Breaking Bad

Game of thrones

Dexter

Fringe

Sıralama bu şekilde...

0|0
    0|0
  • how i met your mother

the vampire diaries

dexter

birkaç tane daha var uzatmayalım.

0|0
    0|0
  • Spartacus supernatural the vampire diares true blood fringe game of thrones the walking dead terra nova the secret circle alcatraz kısaca imdb de 7 puanın ustundekileri izlerim. Vakit bol nede olsa

0|0
    0|0
  • Game Of Thronesın yeni sezonunu iple çekiyorum :)

0|0
    0|0
  • supernatural.

0|0
    0|0
  • Big bang theory

Supernatural

0|0
    0|0
  • eskiden evimiz hollywood'da ve show tvde yayınlanan ilk öpücük dizisi vardı tabii en son yazdığım 92 yılında yayınlanırdı.yaşı küçük arkadaşlar hatırlamayabilir,daha sonraları tabii ki prison break.

0|0
    0|0
  • FRiNGE !

0|0
    0|0
  • spartacus :)

0|0
    0|0
  • ben sihirli annemi

1|0
    0|0
  • Sons Of Anarchy

Person Of Interest

How I Meet Your Mother

Shameless

0|0
    0|0
  • Teen wolf

0|0
    0|0
  • Dexter

Spartacus Vengeance

The Walking Dead!

0|0
    0|0
  • alcatrazz

0|0
    0|0
  • KURTLAR VADİSİ

0|0
    0|0
  • lost vardı ama onunda finalı girdi dizi bitti. şuan kv izliyorum.

0|0
    0|0
  • Game of Thrones

The Walking Dead

Spartacus

Supernatural

House

Homeland

Person of Interest

0|0
    0|0
  • spartacus çok iyi ayrıca game of thrones u bekliyorum