Kapat

Yabancı dizilerden hangiler için bir dahaki bölümünü iple çekiyorum, meraktan çatlıyorum diyorsunuz?

arkadaşlar bir dahaki bölümünü iple çekiyorum meraktan çatlıyorum dediğiniz, yok böyle dizi abi yeaaa dediğiniz yabancı diziler varmı ? yerlide olabilir , gerçi pek cezbedici değil bizimkiler , hep klasik hep klasik :) mesela ben walking dead i sabırsızlıkla bekliyorum. sizler ?

0|0
31|27

En İyi Kız Görüşü

• Behzat Ç - Leyla İle Mecnun ve yeni başlayan Seksenler kesinlikle izlenilmesi gereken diziler özellikle Behzat Ç tam bir hastlık oldu bende bütün bölümlerini arşivliyorum Seksenler dizisini de arşivlemeye başlayacağım :)

0|0
    0|0
    • leyla ile mecnun , sanırım bu diziye başlıcam umarım bulabilirim bütün bölümleri, dikkat ettimde aklı selim ve espri yeteneği olan tanıdığım herkez bu diziyi izliyor :) var bişeyler beelli

• Leyla İle Mecnun efsane ya özellikle birbirleriye konusurken hareketlerini ve sözlerini sorgulama sahneleri süper

• tshirtleri basılmak üzereymiş haberin olsun gayet güzel :)

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 30

• bones takip ettiğim tek dizi bir süredir, çılfıncasına beklemesem de keyifle izliyorum.

1|0
    0|0
  • The Secret Circle,

Vampire Diaries,

2 Broke Girls,

Nikita,

Sabırsızlıkla bekliyorum diyemem ama sevdiğim diziler. Takip ettiğim daha bir çok dizi var ama.. :)

Buffy the Vampire Slayer'i bitirdim bu yakınlarda. Eski bir dizi olmasına rağmen inanılmaz keyif aldım. Bitmiş bir dizi ama favorilerimin arasında :)

0|0
    0|0
  • HIMYM.

0|0
    0|0
  • The vampire diaries

Supernatural

Spartacus

True blood

Bir de bir zamanlar prison break vardı ama bitti ne yazıkki :)

0|1
    0|0
  • bende walking dead hastasıyım ve yeni bölüme daha bir hafta var çatlıcam :D

ayrıca desperate housewifes izliyorum, birkaç bölüm sonra bitiriyorlar

0|0
    0|0
  • breaking bad.

0|0
    0|0
  • Şu anda izlediğim sadece bir tane yabancı dizi kaldı malesef,hepsini kaçırdım bir daha dönemedim inşallah yazın tamamlıycam.The Vampire Diaries'e 8 gün önce başladım ve dün bitirdim 14. bölüm için sabırsızlanıyorum boş bir zamanımda da The Secret Circle'a başlamayı düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • dexter.. internetten sezonu bitirdim.. şimdik sabırsızlıkla yeni sezonu bekliyorum..

0|0
    0|0
  • spartacus

0|1
    0|0
  • Prison Break tam böyle bir dizi bence. Gerçi eskidi ama izlerken meraktan çatlıyordum sonraki gelişmeleri :)

0|0
    0|0
    • Michael Scofield candır. Ben Tüm sezonları aralıksız seyrettim ve daha iyi bir dizi henüz görmedim.

• dexter. güzel diziydi

0|0
    0|0
  • pretty little liars.maşallah 4 ay öncemi ne sezon finali verdiler dizi yok oldu

0|0
    0|0
  • Gilmore Girls, Angel,Buffy the Vampire Slayer, Sex and the City bitirdiğim ve bayıldığım diziler. Şimdilerde The Secret Circle ve Glee'yi bekliyorum her hafta.

0|0
    0|0
  • abii kanal d deki yalan dünyayı izlemelisin resmen stres atcaksın ya varya hayatımda böyle güldüğümü hatırlamıyorum ben izle mutlaka

0|0
    0|0
    • Avrupa Yakasının değişik bir versiyonu gibi iki bölüm oldu iyiden iyiye ona benzedi :)

Orçun mesela Gaffur'un değişik versiyonu Beyaz'ı Cem'e benzetmişler :) Aile olayı avrupa yakasının aynısı Burhan Bey yerine fahrettin mi nedir o var :) karaketer aynı gibi oyuncular değişik çok kaliteli yapım ama olmuyor bence de neşelenmek için gülmek için birebir ama :)

• bilmem belki ben avrupa yakasını izlemedim hiç daha doğrusu ilkkez bi diziyi takip ediyorum bu yüzden bana çok güzel geldi

• gossıp gırl

1|0
    0|0
  • alcatraz, fringe

0|0
    0|0
  • supernatural

0|0
    0|0
  • The Vampire Diaries

0|0
    0|0
  • teen wolf, the walking dead

0|0
    0|0
  • Supernatural

Breaking Bad

0|0
    0|0
  • Game of thrones

walking dead

Supernatural

Spartacus

0|0
    0|0
  • How i met yor mother

Glee

0|0
    0|0
  • yerli yada yaabncı takip ettiğim hiçbir dizi yok :( mağdurumm

0|0
    0|0
  • how i met your mother ;)

0|0
    0|0
  • alcatraz

0|0
    0|0
  • supernatural

0|0
    0|0
  • vampır gunluklerı:)

0|0
    0|0
  • The Vampire Diaries ve The Secret Circle. İkisininde 14. bölümü için sabırsızlanıyorum..

0|0
    0|0
  • game of thrones.

behzat ç.

leyla ile mecnun.

ama floydun da dediği gibi, lost'u beklemenin tadı bambaşkaydı.

0|0
    0|0
  • game of thrones

0|0
    0|0
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 27

• Spartacus'ün yeni sezonu başladı. İkinci bölümü bekliyorum.

0|0
    0|0
  • Onlar bizim ipimizi çekiyor, haberimiz yok..

0|0
    0|0
  • Prison Break vardı ama dizi bitince indirip izlemiştim iyikide öyle yapmışım çünkü bi bölüm bittiği anda diğerine geçene kadar süren 10 saniye adama yıl gibi geliyodu öyle bi dizi

0|0
    0|0
  • şaban askerde :D

1|0
    0|0
  • True Blood,Supernatural,House M.D,Spartacus bir tane daha vardı hiç izlenmeyen bir dizi ama aklıma gelmiyor şimdi adı psikolojik bir diziydi

0|0
    0|0
  • çoğundan sıkıldım. Son zamanda Fringe'de yayına 2 ay kadar ara verince, pek beklemez oldum. Ama zamanında iple çekmedim değil hani, yiğidi öldür hakkını yeme demişler. Fringe, HIMYM, Big Bang Theory, Nikita falan beklemişimdir bunları.

0|0
    0|0
  • Lost... Bitmiş olsa da hiçbir diziyi lost gibi özlemle beklemedim

Breaking Bad

Game of thrones

Dexter

Fringe

Sıralama bu şekilde...

0|0
    0|0
  • how i met your mother

the vampire diaries

dexter

birkaç tane daha var uzatmayalım.

0|0
    0|0
  • Spartacus supernatural the vampire diares true blood fringe game of thrones the walking dead terra nova the secret circle alcatraz kısaca imdb de 7 puanın ustundekileri izlerim. Vakit bol nede olsa

0|0
    0|0
  • Game Of Thronesın yeni sezonunu iple çekiyorum :)

0|0
    0|0
  • supernatural.

0|0
    0|0
  • Big bang theory

Supernatural

0|0
    0|0
  • eskiden evimiz hollywood'da ve show tvde yayınlanan ilk öpücük dizisi vardı tabii en son yazdığım 92 yılında yayınlanırdı.yaşı küçük arkadaşlar hatırlamayabilir,daha sonraları tabii ki prison break.

0|0
    0|0
  • FRiNGE !

0|0
    0|0
  • spartacus :)

0|0
    0|0
  • ben sihirli annemi

1|0
    0|0
  • Sons Of Anarchy

Person Of Interest

How I Meet Your Mother

Shameless

0|0
    0|0
  • Teen wolf

0|0
    0|0
  • Dexter

Spartacus Vengeance

The Walking Dead!

0|0
    0|0
  • alcatrazz

0|0
    0|0
  • KURTLAR VADİSİ

0|0
    0|0
  • lost vardı ama onunda finalı girdi dizi bitti. şuan kv izliyorum.

0|0
    0|0
  • Game of Thrones

The Walking Dead

Spartacus

Supernatural

House

Homeland

Person of Interest

0|0
    0|0
  • spartacus çok iyi ayrıca game of thrones u bekliyorum