Nerdeyse hiç kitap okumamak

üniversite okuyorum ama şimdiye kadar bir kaç tane en fazla kitap okumuslugum var ne yazık ki.lisedeyken ve sınavlara hazırlanırken hep sayısal çıkışlı oldugum için sürekli formül ezmerledim kimse bize kitap okuda demedi işte.ama şimdi o formüllerin hiç bir anlamı yok hayatta unuttum gitti hepsini ne yapmalıyım nasıl bişeylere baslamayılım sizce ?

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• ya genelde klasiklerden başlama derler ama ben onlardan başlamıştım okumaya gayet ilgimi çekti ve devam ettim daha sonra tarih kitaplarına oradan da şimdi teorik kitaplara geçiş yaptım buradan da felsefe kitaplarına geçmeyi düşünüyorum daha çok din ile ilgili olanlara :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Nerdeyse hiç kitap okumadan zaman geçirmemek.

0|0
    0|0
  • Sakın klasiklerden başlama derim seni sıkabilir.Polisiye gibi olay örgüsü hareketli kitaplardan başlamanı öneririm sonra diğerlerine geçersin ben öyle yaptım..ayrıc a kitap okurken manzarası güzel ya da hoş mekanlarda okumak seni motive edecektir.

0|0
    1|0
  • kitap okumanın bir zevkini alsan bir daha bırakamazsın

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 2

• kişisel gelişim kitaplarında başla. bide son dönemlerde popüler ola n şu milletin aa bu kitap dediği hep okunan popüler kitaplardan. aslında kitap okumak pek önemi değil .kitapdan alacağının daha fazlasını belgesllerden faladna alaiblirsin .

0|0
    0|0
  • Düblorün Dilemması , Uçurtma Avcısı veya da Dar Ağacında Üç Fidan bu kitapların birinden başla dostum 3,kitap kutsaldr

0|0
    0|0
Yükleniyor...