Depresyondayım :( aynaya bile bakmıyorum....

kendıme bakınca korkuyorum boyle ne bılıyım tıpım meksıka daki gangaster kartellerıne benzıyor gıbı hıssedıyorum :(

link

link

link

link

Güncellemeler:
uniye de gıtmeyı dusunuyorum aslında meslekı lıse 2 sene gecıs hakları var ya ama ıste kontajyan da sıkıntı olurmu yanı ne bılıyım yerlestırmeye gırer mıyım ki :S 2senelık gecıs de yuzde yuzde unı buluyor mu bu konularda hıc bır bılgım yok danısıcak ınsan da yok

0|0
9|2

En İyi Kız Görüşü

• kendinle barisik olmaya calis, korkunc bir tipin yok kesinlikle, gulumse hayata, kendine guvenmeye calis, belki saclarina biraz jole surebilirsin degisik bir tarz yaratmak icin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Abartıyorsun bencede,bakımlı ol,kendine güven.

Asıl anlamadığım şey soruyu gizliden sorup foto paylaşıyorsun bu nasıl bir çelişki :D

0|0
    0|0
    • bilmem :D sıkıntı yok profılı de acarız yanı :D oyle tıklamısım anlık yani çelişkiye dusmem burası sanal yanı :)

• okul notunu olabildiğince yükselt...

0|0
    0|0
  • meksikada böyle gangsteri vururlar :))

0|0
    0|0
  • nasıl bı benzetme o be :S

0|0
    0|0
    • meksıkalı gıbı hıssetırıyor tipim benım dövmeler felan var gıyınce tişört cok kotu oluyorum tipim de bozuk dimi :S

• nıye yaptırdın o z aman dövme hayret bısey ya:D

• seviyorum :) dövmeyi her zaman da yaptırırım para olsn yeter ki :D

• Daha yeni biri daha tipini sormuş onun tipinin yanıdna yakışıklısın bence ahhaha :D :D

link

0|0
    2|1
    • intihar mı ettırcen bana :S

• et ölmezsin korkma tanrı bile kabul etmez seni bu tiple ahahaha :D :D

Tamam bu biraz agır oldu yaa.. Üzme yaa kendini o kadar herkes yaşlanıp çirkinleşcek senin fizigin düzgün en azından o çocuk cidden beterdi onun tipe bak bir kendine bak..

• anladım bb

• Abartma o kadar ya,kötü değilsin. Kendine güvenmen çok önemli. Aynaya bakamamak da ne demek.

0|0
    0|0
    • guven sıkıntım yok her turlu kızla konusurumda ne bılıyım kendımı begenmıyorum :S

• Normalsin bence

0|0
    0|0
  • Hiç depresyonda gibi gozukmuyorsun.

0|0
    0|0
    • dimi hep guluyorum cunku onlar eskı fotolar 2sene oldu yanı anlatabıldın mı ?

Erkekler Ne Diyor 2

• 2.Link hariç diğerleri gayette güzel.

İçkinin önünde fotoğraf çektirip bunu koyan insanlar çok tuhaf.

0|1
    0|0
    • moruk foto yoktu 3 5 tane vardı onları yukledım pc format :S gmaılden aldım bunlarıda :S

• aga son fotoğraf çok güzel wallpaper yaptım

asdpasdasd

0|0
    0|0
Yükleniyor...