Etkisinde kaldığınız filmler?

İzlerken etkisinde kaldığınız filmler nelerdir ben Babam Ve Oğlum filmini ağlaya ağlaya izlemiştim ya sizler?

0|0
7|9

En İyi Kız Görüşü

• Melekler sehri diye bir sinema filmi var, onu unutamiyorum. Nocolas Cage ve Meg Ryan dan:

Kalp cerrahı olan Meggie ameliyat sırasında hastasını kaybeder. Bu sıra da ölen hasta için bekleyen azrail melek Meggie’den etkilenir, ve güvenini kaybeden cerrahın tekrar eski haline dönmesi için yardım etmeye karar verir. Fakat hiç beklenmedik şekilde Azrail melek Meggie’ye aşık olur. Meggie için meleklikten ve göklerden vazgeçebilecek midir? Gecse de mutlu son olabilecek midir? Mutlaka izlemenizi tavsiye ederim:) <3

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Pirates of the Caribbean.

0|0
    0|0
  • hınt fılmlerıne bayılıorum ben ya mesela fanaa gıbı guzel bı fılm ızlememısımdır ya da 3 ıdıot her cocuk ozeldır benım adım khan bunlar mıs fılmler mıss mıss :))

0|0
    0|0
  • ben değilde kuzenim ne zaman matrix izlese sabah neo gibi traş olurr düzgün giyinir süslenirr ertesinn gün yine aynı sakala ve pc başında oyuna devamm 1 günlükk ilham veriyor matrix onaaa :D

0|0
    0|0
  • 3 idiot rab ne bana di jodi khabi khushi kabhi gham jab tak hai fanaa tarr zemen par ghajini dilhawe dulhana le jayenge yani hint

0|0
    0|0
  • The Piano, Jane Cahmpion'un filmi. Beni en çok etkilemiş filmdir.

0|0
    0|0
  • Ölüme Davet

Ne güzel bir filmdi ya,2 kere izlemiştim :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• A serbian

Hayatımda izlediğim en etkileyici filmdi aklıma geldikçe halen bir tuhaf oluyorum .

0|0
    0|0
  • Kelebek Etkisi ve the Godfather filmlerinin etkisinde kaldım.

0|0
    0|0
  • Benjamin Button kesinlikle :)

1|0
    0|0
  • beni o derece hüzünlendiren tek film pan ın labirenti oldu.

ama genel etkilenmek dersek yıldız savaşları serisi.

0|0
    0|0
  • kargaların cinayeti

çok beğenmiştim

0|0
    0|0
  • sihirbaz

prestij

kelimelerin etkisi

0|0
    0|0
  • Fight club

Yok böyle bir şey amk insanın iyi bir dayak yiyesi geliyor.

0|0
    0|0
  • dedemin insanları

0|0
    0|0
  • Beyaz Melek

0|0
    0|0
Yükleniyor...