Son derece orantısız olan,Türkiye piyasasında sizce para kazanmak için hangi işler yapılabilir?

Her geçen gün,ekonomisi daha kötüleşen,Türkiye'de sizce para kazanmak için,helal dairesi içinde, hangi işler yapılabilir.yaratıcı fikirler bekliyorum öyle her köşe başında olan işlerden bahsetmiyorum franchising felanda değil olmayan bieşeyler.

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• farklı fikir aklıma gelmiyor ama genel olarak cafe sektöründe iyi para var. ama sermaye de baya gidiyo. veya ben imkanım olursa şayet ev yemekleri yapan bir yer düşünüyorum. ama kısmet tabi bakalım...

0|0
    0|0
    • cafe sektöründe iyi para var derken, çalıştınız mı bu sektörde?yoksa dikkatinizi mi çekti?

• Eşim yıllarca cafe sektöründe çalıştı. garsonluktan başladı. şeflikte yaptı baristalıkta eğer bırakmasaydı müdürlüğe kadar çıkacaktı. Cafe açmak için (iyi getirili bir cafe) belki 80bin tl gibi bütçe gerekiyor ama zaten 1 senede eğer düzgün yönetirseniz cafeyi kazanırsınız o parayı. kahve dünyası mesela ayda milyarlar kazanıyor şube olarak. dediğim gibi biraz üzerine düşerseniz cafede iyi iş var ama her köşe başındaki simitçiler gibi bir yer olursa kazancı daha az olabilir belki bilemem.

• teşekkür ederim.

Kızlar Ne Diyor 1

• olmayan bir fikir aklıma gelmiş olsaydı şimdiden iş başına geçmiş olurdum :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• iyi güzel hoşta o olmayan şeyi biliyor olsak heralde atılımını kendimiz yapabilirdik :D

0|0
    0|0
  • ekmek satış noktası aç devamlı tüketilen bir şey

0|0
    0|0
    • soruyu biraz yanlış okumuşum :D

• oyuncak işi nasıl ben o işi yapıyorum

• o tür işler için çin'e gittim .ithalatında zorluk yaşatıyorlar.

Yükleniyor...