Kapat

Ya resimlerde hiç iyi cıkmıyorum

aslında cirkin birkız değilim fakat resimlerde neoluyorsa nekadar cekilsemde iyicıkmıyor öyle kızlar varki aslında guzel değiller fakat resimlerde cok can yakıcı cıkıyolar ancak gercegimi görenler inaniyor bana nasıl iyi çıkabilirim bende poz vermeyide sanırım bilmiyorum sizdede olanlar var mıböyle galiba fotojenik değilim.. yine resim çektirecem cesaretim yok kötu çıkacak gene biliyorum nefret diyorum resim cektirmeden yorumlarınızı bekliyorum

Güncellemeler:
nasıl milet iyicıkıyor anlamış degilim gercekte onemliolan o ama fotolardada iyicıkmak istiyorum

0|0
1|12

En İyi Erkek Görüşü

• İyi resim çekinmek için bildiğim bir takım yöntemler var:

1-Asla gülümseme!

2- Fotoğrafı çekene bakmak zorunda değilsin. Eğer toplu halde çektiriyorsanız, yüzün fotoğrafı çekene dönsün, ama gözlerin başka bir yere bakmalı. Eğer sadece sen varsan, yüzünü hafif yukarı kaldırarak fotoğrafa poz ver. Yada fotoğrafı çeken, seni çömelerek biraz aşağıdan çekmeli.

3- Hatıra fotoğrafları çekerken, ortama göre gülümseyebilirsin. Ama asla dişlerini gösterme, manzarayı kapatma( kapatırsan, bakanlar sinir olur.).

4-Üzerinde bir cisim varsa(telefon, şişe, eşya vb...) O cismi saklamana gerek olabilir. Ama önemli bir cisimse, onu da pozuna dahil etmelisin.

5-Daima dik pozlar ver, saçların ya da şapkan vb. yüzünün bir kısmını kapatırsa daha hayran bırakıcı olur.

1|1
    1|1
    • Ben fotoğrafçılık yapan birisi olarak bu yöntemlerle çok iyi çıkıyorum. Ayrıca bir çok ünlü insan da bu yöntemlerle iyi çıkıyor.

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 11

• neden böyle bı takıntın varki önemli olan bakan kısının gorebılmesı gerısı teferruat leyla ıle mecnun meselesi padişah mecnun ve leylayı yanına çağırtır ve sorar ey mecnun aşkından delıye dönduğun leyla bumudur der mecnunda padişaha siz onu bırde benım gözumle gorseydınız olur... takıntılarından kurtul bence güzellik cirkinlik göreceli bı kavram ve bence kımsenın guzellığıne laf edılmez...

0|0
    0|0
    • haklısın ama kotu yorumlar yazılınca sinirim bolzuyor

• işte takıntılarından kurtul bırı sana cırkın desın sen cırkınmı oluyorsun veya sana guzel desın onun veya onların demesıyle guzel veya cırkın mı olacaksın...be duru guzzellığı onem verenlerdenım makyajmış resımde oynamaymış bana saçma gelıyor ve her mahlukat guzeldır yeterkı guzellığı gorebıl...

• haklısın

• aynı dertten muzdaribim :D

0|0
    0|0
  • Fotojenik değilsin. Aynı benim gibi :) Ama tavsiye vereyim.Eline bir nutella kavanozu al.Totonu duvara yasla.Biraz çatalını aç.Eğil şöyleee. Tamam 100 like alırsın.

0|0
    0|0
  • Normalede kendini begeniyosN salla.fotoyu seni bilen biliyodur

0|0
    0|0
    • haklısın bilen biliyor valaha

• ama kötu yorumlar yazıyolar snirim bozuluyor

• Onemsiz gercek onemli fotoyu niye onemsiyosun. Yorum yazanlaraa gul gec agzi olan konusuyo

• bi fot6onu koyar mısın? :)

0|0
    0|0
  • sen kendini sev önce

0|0
    0|0
  • fotojenik değilsindir, benim gibi.

0|0
    0|0
  • bence doğal ol ve asla fotograf çekerken poz vermek için uğraşma ama her zaman tebessüümle gülümsemeye çalış daha güzel çıkcaksındır o zaman

0|0
    0|0
  • cıkmıyorsan cıkma boşver beğenen öyle beğensin dicem ama bu artık klasik cevap olduğu için

kaliteli fotoğraf makilarıyla cekil ya da fotojenik değilsin bu güzel olup olmadığını göstermez göz 692 megapixel tabiki fark olucak

0|0
    0|0
  • Aynen bende öyle hissediyorum:D psikolojik olabilir :D

0|0
    0|0
  • senin gizli güzelliğin yeter kötü çıksan ne yazar:D

0|0
    0|0
    • ya ama sonra kötu yorumlar alıyorum sinirim bozulyuor:(

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...