Ürün iade ederken trip atan mağaza çalışanı?

Genelde aldığım bir ürünü satarken iade konusunda bir sıkıntı çıkarmayız imajı veriliyor, ama iş iadeye gelince hemen suratlar asılıyor. acaba her yerde böyle mi bunlar diyorum, siz de iade işlemleri sırasında böyle durumlar yaşıyomusunuz?

...

...

...

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• Selamlar ,

Aktif olarak alış veriş yapan biri olarak ve tanınmış bir mağazada yetkili olarak şunu söylemeliyim ki 2 sene öncesine kadar müşterilerin iade hakkı vardı,değişen tüketici haklarında 4077 sayılı kanunda sadece ayıplı ürünlerde iade hakkı vardır.

Bu kanunun eskisine tam zıt bir şekilde değişmesi sebebiyle iade markanın ya da şirketin kendi insiyatifine kalmış bir şekilde işlem görmekte .

Soruna gelecek olursak tam o esnada bir kaç arkadaşın bahsettiği Prim ve cirosal anlamda düşüler başlıyor yanlış ama bir çok firmada öyle bir tutum izleniyor.Ama her yerde böyle değil emin olabilirsiniz sorgusuz iade alan firmalar mevcut.

Böyle durumlarda mağaza yetkilisi olarak müşteri kaçırmamak adına ben ya da çalışanlarımız asla surat asma ya da karşı gelme durumu yaşatmamaya özen gösteriyoruz

Saygılarımla ...

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Geçen bir elbiseyi iade etmek için gittim iki tane daha aldım çıktım.

O delikanlı çok çakal dhgfhdgf

0|1
    0|1
  • Rengi soluk tişörtü Anneanneciğime kakalayıp sonra değişime sıra gelince yıkadınızdamı getirdiniz diyen dip boyası gelmiş burnunda halka olan yaratık Saat 13de alınan ürünü 15de yıkayıpkurutup gerimmi getireceğim Lan.

0|0
    0|0
  • bende çalıştım mağazada biliyorm :) satış yaparken prim davası var ya ondandır . değişimde ya da iadede kazanç olmuyor ya yüzler asılır :) birde şöyle bir düşünce var ilk müşterin nasıl oluyosa gn hep öyle geçiyo uğursuzluk hesabı :)

0|0
    0|0
  • Yok valla yaşamadım şaka gibi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Ben pek yaşamadım. Genelde sağlam bir gerekçe ile gidiyorum. Sağlam değilse de sağlamlaştırıyorum üzerine ekleyerek. Diksiyona önem verip kekelemeden akıcı konuşunca da kaçacak delikleri kalmıyor. :D

0|0
    0|0
  • bilgisayar iade etmiştim.bu mal iade edilemez diye artist artist konuşmaya başladı eleman.artist artist konuşunca ''g.tün yiyorsa değiştirme'' demiştim.Bilgisayarı aldılar geri.Bu da böyle bir anımdır işte.Yeri gelmişken ''Vatan Bilgisayar Allah belanı versin ''

0|0
    0|0
  • Trip atılsa da, o iade alınıyor mu, alınıyor.

Olay bitmiştir. :)

0|0
    0|0
  • prim alamıycaksa neden gülümsesin biraz sinir olunca daha iyi oluyo bu konularda

0|0
    0|0
  • Onlar artist hocam ya hiç mağaza elemanı yok anladın full artist :D

0|0
    0|0
  • Çalıştığım mağazada iade almamazlık yapmıyoruz memnuniyet açısından

0|0
    0|0
  • Trip atan mağaza çalışanlarına ayrı bir sinir oluyorum,sanki iade ürünü onun maaşından kesiyorlar.

0|0
    0|0
Yükleniyor...