Sınıf tekrarına kalmak nasıl bir şey ?

Yaşayanlar bilir derler yaşamış gibi olsanız napardınız . Nasıl bir duygu aileniz ve yakınlarınız ne tepki verir ne derlersiniz ? Aynı sınıfa gitmek nasıl bir his .. Kendinden küçüklerle

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• Hiçbir farkı yok. çok büyütülcek birşey değil 1 yıldan birşey olmaz yani kaldın diyede öte ki arkadaşların üst sınıfta diye utanılcak hiçbirşey yok. biraz büyüyün abartmayın ve evet ben 2 yıl kaldım

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 5

• valla çok şükür hiç olmadı ama 9. sınıfta oluyordu birinci dönem 7 tane zayıfı gören ailem 2. dönem bunlar böyle olursa ve kalırsa oto tamircisine veririm seni diyince o yedi tane zayıfdan eser kalmadı ve hiç zayıfım olmadı şimdide üni. kazandık çok şükür :D

0|0
    0|0
  • bu yıl baharda az daha tek dersten üni 1 yıl uzuyordu .. düşüncesi iğrenç bir şey herkes gidiyor sen kalıyorsun vs vs ama çok sukur tek ders sınavında bombayı pattatlım :)

0|0
    0|0
  • Ben yaşamadığım için bilmiyorum.

0|0
    0|0
  • bende bu sene kaldım :( 2 .defa gitmek koymuyor ama akrabalarımın söyledikleri düşünceleri çok sıkıyor .. +++ ekle

0|0
    0|0
  • 1 seneye yazık olur başka birşey değil

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• üniveriste olabılır ama lise koyar

0|0
    0|0
    • lise 9.sınıf yine tekrar :(

• ben tahtaya bakmazdım dersle alakam yoktu 2 saat çalışır girerdım sınava hiç zayıfım yoktu

• ilk bir hafta zor oluyor ama sana şunu söyleyim ben azmettim dershane 3.sü oldum ve izmirde çok iyi bir üniversitede çok iyi bir bölüm okuyorum şu an.her şey sana bağlı.

0|0
    0|0
Yükleniyor...