RobinHood sevenler kimler?

Keşke şimdide robin hood olsa zenginden alsa fakire verse :(

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• buyrun ben robin hoodum :D

1|0
    0|0
  • ayrı bir güzeldi ama ben cengiz han ve oğuz han severim :DD

1|0
    0|0
  • biz ne güne duruyoruz ;;)))

1|0
    0|0
    • keşke robin hood gelse , o zenginlerden alıp bize dagıtsa

• ilk bana versin ama

1|0
    0|0
  • çalmak değil de tüm zenginler hakıyla zekatını verse sanırım dünyada fakir kalma..

0|0
    0|0
    • çok fazla zengin var ve uç zenginler buna rağmen çok fakir var , biz et yiyemıyoruz belki bayramdan bayrama

• bu zamanda e yemeyen yok ya hemde bayramdan bayrama

• #ÇareKomünizm

0|0
    0|0
  • Zenginden alıp fakire verecek. Yok ya benim işim fesat.

0|0
    0|0
    • kardeş fakirlik canımıza tak etti bize robin hood lazım

Kızlar Ne Diyor 3

• Bilmiyorum Robin hoodu seviyormuyum. Adam resmen hırsız.Allah bilir fakirlere verirken kendi cebinede bir iki kuruş atmıyordu? Kim tanıyor Robini? Ben başka insanların parasına karışmayı sevmiyorum ama birisi başka bir insanın hakkını kanunsuz yönden yiyor ve sömürüyorsa o farklı.Hayatında çalışmış ve çok parası olan insanları kıskanmıyorum.Kendim çalışıp fakirlere ve ihtiyaçları olanlara para vermeyi seçerim.Çalıp değil.

1|1
    0|0
    • güzel düşünüyon tebrik ederim seni

• Allah senin çizgni bozmayıp hep yukarı taşısın, insanalırn birbirlerine duası hep kabul olur. Allah razı olsun kardşeim , vaktini aldım kusuruma bakma, moral verdin

• Aynı güzel dilekleri senin için dilerim.Benim içinde artık uyuma vakti geldi.Umarım aydınla ulaşırsın.İyi geceler dilerim.

• 1|0
    0|0
  • Robinhood'u felsefesini doğru bulmuyorum ama kendisi fena değil en azından bir amacı var.

1|1
    0|0
Yükleniyor...