Kapat

Turkcell de calisan ya da bilgisi olan?

Merhaba arkadaslar yillardir turkcell musterisiyim son 2yildir da faturali hat kullaniyorum aylik max 25 lira oduyorum kuzenime Iphone5 almak istedim kontratli ancak paketimin karsilamadigini soylediler baska cihazlar onerdiler ne yapabilirim varmi baska bir yolu?

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• Kredi kartın varsa taksit yaptırıp almayı dene çünkü turkcell'de ortalama 400 lira kadar bir fiyat farkı oluyor. İlla Turkcell'den alacağım diyorsan, internetten turkcell'in sitesine gir orada paketler var. Onlardan sana uygun olanını seçip bayiye başvuru yaparsan, kabul etmemeleri için bir sebep göremiyorum.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 6

• Fiyatlar bir düşmüyor

0|0
    0|0
  • Fatura tutarın düşük oldugundan o cihaza katılamazsın tabi tarife değiştirmen gerekecek o şekilde olabilir ama vodafoneda şey var son 6 aylık fatura toplamı atıyorum 300 lira olmazsa cihaz bedelinin yarısını kredi kartından cekıyor turkcellde de boyle bısey olabılır

0|0
    0|0
  • kazık fıyatlar 10 yıldan fazla hem faturalı hemde konturlu var senin gibi bende gıttım verıyor ama 24 ay bellı bır fatura odemek karsılıgı o kızgınlıkla gıttım 900 tl aldım bir tane hiç ugrasma

0|0
    0|0
  • neden turkcellden alıyorsunki pahalı değilmi dısarıda ucuz bende almak istedim fiyatları karşılaştırdığımda çok fark var bir düşün derim ...evet kontratlı olmazsa olmaz faturayı düşük ödediğin için olabilirmi? sormak lazım

0|0
    0|0
    • Şu an kredi kartım dolu oradan çekemem o yüzden.

• ya bin tl telefonda üçyüz veya ikiyüzelli tl atıyor gecen gün sormuştum ikibin tl olan Iphone5 turkcell de ikibinbeşyüz bana kalırsa telefona vereceğin parayı kredi kartını öde derim ilerde paraya sıkışacaksın aldığın paranın yarısına satmak zorunda kalacaksın

• ben türkcell de çalışıyorum

0|0
    0|0
  • paketi değiştirsinler.

0|0
    0|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...