Okuma işi neden bu kadar zor? Cehalette neden bu kadar ısrarcıyız?

bende dahil çoğumuz okumuyoruz, nasıl düzelcek bu iş? ne zaman akıllanıp okuyacaz? nasıl okuyacaz?

0|0
12|13

En İyi Erkek Görüşü

• Elektrik vereceksin hepsine 220 220, bak o zaman ışıl ışıl olup 440 440 okumaya başlayacağız.

1|0
    0|0
    • Tmm ben sana aktarcam bütün öğrendiklerimi sen rahat ol.

• Çok normal,sana enerji aktarıyorum şu anda, bi de mesafe kısa ya daha cabuk ulaşıyor dalgalar.

• Sen dediydin ya kaçır beni diye,götürmeden kaçıramam ki.

Erkekler Ne Diyor 12

• kitap okuyan kültürlü bir nesile karşıyım..herkes cahil olmalı ve birbirimizi rahatlıkla gebertebilmeliyiz..

0|0
    0|0
  • Cehalet mutluluktur, insan öğrendikçe mutsuzlaşır.

0|0
    0|0
  • aileler ve öğretmenlere iş düşüyo burda.çocuk ailede o kültürü edincek öğretmeni de pekiştircek yoksa olmaz.

0|0
    0|0
  • zamanında mezopotamyada pozitif bilimler avrupaya göre ilerlemişti o dönem mezopotamyada ör.500.000 kitap varsa avrupada 1.000 kitap okuyan kişi en bilgin insan bilinirdi ve şu an büyük devletlere baktıgımızda türkiye ye göre dağlar kadar fark atmış durumda malesef :S

0|0
    0|0
  • birazda gelenek, göreneklerimiz ve dini telkinlerden bu boyuta varıyor...

ne zaman dersen;

bu soruyu sormayı akıl eden insanların ebebeyn olduğu zaman...

0|0
    0|0
  • Gereksiz bir lüks çoğu insana göre.

0|0
    0|0
  • Aslnda hrksn ilgi alanına greblck kitaplr vr,aile önmli bu konuda çocuklktn alstrmk grk

0|0
    0|0
  • Bende bir ara ne güzel okuyordum şimdi hiç okumuyorum.

0|0
    0|0
  • daha okumaya başlamadık bunun birde anlama safhası var çoook çalışmamız lazım çoook

0|0
    0|0
  • tüm tv ler bozulsa, net bağlantısı kopsa... belki

0|0
    0|0
  • Eğitim şart

0|0
    1|0
  • benim problemim değil ben okuyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• valla hersey senin elinde.. o azimi o istegi icinde büyütürsen sende okumaya baslarsin, basarilar diliyorum

0|0
    0|0
  • Okuyom ben yaa.

0|1
    1|1
  • pc başında oyun oynamak,tvde film izlemek,sahada top oynamak,cafede muhabbet bunlar daha keyif verdiği için kitap okuyarak BOŞA vakit harcamak istemiyoruz ne yazıkki! anlık zevkler için ileriye dönük ufkumuzu aydınlatmakta zorlanıyoruz...

0|0
    0|0
  • çünkü halkımız televizyondaki bilgilerle ahkam kesmeyi bilir kulaktan dolma bilgilere inancı sonsuzdur. araştırmacı ruh sıfır! kitaplara öcü gözüyle bakar siyasette , futblda müzikte vs. ne rövaçtaysa onu destekler (sürü psikolojisi)

0|0
    0|0
  • Ben de dahil cahil bi milletiz. Uzulerek soyluyorum ama gerçek. Cahil, saygisiz, ne konustugunu bilmeyen ama lafta en akilli insanlariz.

0|0
    0|0
  • okumak bir alışkanlık..okullarda çocuk yaşlarda yeterince üzerinde durulmadığından kanımca

0|0
    0|0
  • Ne okuyalım bebeğim ne istersin?

0|1
    0|0
  • okumak yasamin bi parcasi haline geldigi zaman düzelebilir..

0|0
    0|0
  • katılıyorumm sana

0|0
    0|0
  • okusam kendi ders kitabımı okucam..bu ara saldım hepten

0|0
    0|0
  • okumak güzeldir oku bence

0|0
    0|0
  • kendi adınıza konuşunuz efendim. ben gayet de okuyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...