Dexter izleyenler var mı?

Evet var mıaramızda dexter cı, bugün yeni bölüm yayınlandı. son 2 bölülm sonra finale giriyor ben çok üzülüyorum ya siz ? sizce dizinin sonu nasıl olur ?

Güncellemeler:
off ya çok kötü bitti vogel öldü, Hannah yakalanacak galiba ya of

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• %99 uz bu sezon bitmeyecek bence.. Eğerki bitirilirse dizi buyuk ihtimalle dexter ya ölecek ya hapse girecek..

Gözünü sevdiğim Sosyopat Katılı.. nezaman izlesem kanım kaynıyo.. ;)

Ciddi anlamda Soyle O içindeki Dark Pessengerdan benede osla diyip gereksiz, insanlarınd uyguları ile beslenen embesilleri katledesim gelıyo :))

0|0
    0|0
    • evet ya çok sempatik adam, hayır bu sezon bitecek kesin aslında geçen sezon bitecekti uzattılar .

• evet Harrison çok tatlı ya sevesim geliyor çocuğu izlerken:)

• onun yanakalrını ısırıcaksın :D

Erkekler Ne Diyor 5

• Üzülmemek elde mi?

0|0
    0|0
  • sakın spoiler verme. cevaplara bile bakamıyorum. iyi bugün yeni bölümü geldiyse yemekten sonra alırım kahvemi oh mis. harbiden bitmesin be. prison break'den sonra bunu kaldıramam. allahtan shameless var.

0|0
    0|0
    • spoiler veremem henüz izlemedim dolmasını bekliyorum birazdan bakıcam:)

• spoiler verilirmi şimdi?

0|0
    0|0
  • ...dexter hapise :(

0|0
    0|0
  • bıraktım dexteri başlasam mı diye düşünüyorum

0|0
    0|0
    • valla zaten 2 bölüm sonra bitiyor:)

• the vampire diaries benimde çok izlemek istediğim bir dizi bir türlü başlayamadım, süper natürelin ilk bölümüne baktım yüreğim kaldırmadı:) izleyemem sanırım:)

• aa çok süper 2 side favorim izlemelisin gerçekten :))

Kızlar Ne Diyor 3

• Ben ızlıyorum ama bıraz gerideyım o yuzden yenısını ızlemycem daha :)

0|0
    0|0
  • dexter'ı seviyorum. uzun maceralı bir süreçti. tadında kalmalı bence.

sonucun Hannah Mackey ile bağlantılı olacağını düşünüyorum. Masada vogel ve oğlunu görüyorum. bakalım :D

0|0
    0|0
    • Ay Hannay le çok yakışıyorlar ya keşke onunla mutlu sonla bitse süper olur

• mutlu son olursa aşk filmine döner. ilk sezonu aşkın yakınlaşmanın saçmalığı üzerinde durarak başlatmışlardı. bir sürpriz bekliyorum

• Acaba Harrison da katil olacak mı sonunda onu bekliyorum ama beklenen bişey olduğu için yapmayabilirler

• harika bir finaldi be! hala etkisindeyim!

0|0
    0|0
Yükleniyor...