Ulkemizde escilsen evlilikler ve serbestlikler sizin oyunuzla belirlense ne derdiniz?

Ulkemizde escilsen evlilikler ve serbestlikler sizin oyunuzla belirlense ne derdiniz?

EVET

AYIR

• Evet
    59% (13)47% (7)54% (20)Oy Ver
  • Hayir
    41% (9)53% (8)46% (17)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
bence musluman ulkelerde böyle seyler olmamali buyuk konusmus olmayayim ama tiksiniyorum desem yeridir.. bu tur seyler hristiyan ulkelerde olur orda kalsin buralara bulasmasin diyorum

ayir da ayir bea :D

0|0
13|14

En İyi Kız Görüşü

• Ben HAYIR diyorum, Doga kanunlarina aykiri birsey, ve bu konu hakkinda cok bilgiliyim amac ozgurluk degil escinselleri kimse dusunmuyor ki onlar escinsel ve evlenmek gibi bir niyetleride yok cogunun onlar siradisi bir yasam bicimi secti ve bu yasayi onlar istemedi. Fransa'da milletin sokaga cikip biz boyle birsey istemiyoruz demelerine ragmen bu yasa gecti. Bu yasanin gecmesi demekki artik iki erkek ya da iki kadin evlenebilceke sorun bu degil sorun artik evli olduklari icin cocuk sahibi olabilecekler ve dogal yontemle olamadiklari icin cocuklari evlatlik edinme haklari olucak... En onemlisi bu, normal ciftler yillardir cocuklari olamadiklari icin cocuk evinmeyi bekliyorlar, ve bu onlarin hakki cunki dogal yontemle olmuyor ve baska careleri yok, fakat iki erkegi dusunun onlar cocuk sahibi olucaklar ve o hic sucu olmayan masum cocuk iki baba yani hic normal olmayan ve onun psikolojisini hayati boyunca kotu yonde etkileyecek bir atmosferde buyuyecek, hatta cocuklara tecavuz eden psikopatlarda artik cocuk sahibi olabilecek ve o cocuga ne yapacaklarini artik dusunemiyorum bile. Iki erkegin birbirine asik olmasi zaten onlarin psikolojilerinin bozuk oldugunu gosterir. Rusyada Vladimir Putin escinselliler icin onlarin hasta olduklarini soyledi ve bu dogru. Ve bu yasanin cikmasi sadece Elit'ler yani zengin ve mazosist isler icinde olan hayvanlara yariyacak yani onlar annesi babasi olmayan kucuk cocuklari evlatlik edinecek ve onlara tecavuz edicekler. Bu yasa cok sey degistirecek artik GAY'lere normalmis gibi davranilacak ve bu normal degil...

2|1
    3|1
    • eçicnsellik hakkında çok bilgiliymişsin gerçekten. eşcinselliğin yaşam biçimi seçimi olmadığından, doğuştan geldiğinden ve değiştirilemediğinden haberin yok. amerikan psikiyatri derneği'nin ve dünya sağlık örgütü'nün artık eşcinselliği psikolojik bozukluk olarak kabul etmediğinden de haberin yok. üstelik mazoşizmle eşcinselliği ilişkilendirecek kadar abartmışsın.

• Butun bildiklerimi anlatmaya calissam kitap olur ve sende o kitabi okuyacak kadar cesaret yok naifsin cunki maalesef bu konuya derince bakmiyorsun bakamiyorsun, modern gorunmeye calismak icin boyle onemli bir soruna hay hay diyorsun burda butun insanligi mahfedecek bir durum var artiiiiiiiik gay'ler cocuk sahibi olucak ve o cocuklar okulda dislanicak ve o cocuklar iki kisinin zevki ve sacmaliklari yuzunden mahfolucak ve hayatlari boyunca ...

• Cahillik kusmuşsun tebrik ederim ne kadar çok bilgin varmış. Eş cinseller çocuk sahibi olacak ühü :(((88 ağlicam :((

Erkekler Ne Diyor 14

• Şöle düşün ben eşcinsel değilim o zaman eşcinsellerin evlenmesine niye ben karar veriyorum? Eşcinseller Türkiyede çoğunukta olsa heterosexüel evliliğe hayır oyu verse ve kadınla erkek evlenemese ne düşünürsünüz? Lan bu eşcinseller kadın erkek evliliğine niye karışıyo kendi hayatlarını yaşasalar ya demez misiniz?

4|3
    0|0
  • oldukça saçma bir soru bir defa oylama yapmak ne demek ben kimim ki başkasının özel hayatına müdahale edecem ayrıca nasıl bir kafa eşcinselliği hiristiyanlığa empoze eder bu sadece gavurlarda olur bizde olmaz gibi son derece saçma bir geyik yapmaya çalışabilir bir arkadaşımın başından geçen olay eğlence var diye ara sokakta izlediği olay aynen şu tefler çalınıyor erkekler çember oluşturmuş bir şeyler söylüyor çemberin ortasında ayakta salınan bir adam ve bir anda birinin kucağına lap diye oturuyor... ve gülümsemeler bağırışlar sonra kalkıp devam ediyor arkadaş bildiğin kaçıyor olay yerinden :) şimdi burası ingiltere almanya ya da hollanda değil burası arabistan müslüman ülke bizde senelerce pala bıyıklı amcalar sinemalarda az genç çocukları taciz etmediler sen hala yok bizde olmamalı falan de neyse uzatmayalım unutma Büyük insanlar fikirlerle, orta insanlar olaylarla, küçük insanlar insanlarla uğraşırlar

1|1
    1|1
  • tabi ki hayır derdim toplumun pisikolojisinin iyi olmayacağını düşünüyorum öyle bir durum da.

1|0
    0|0
  • Hayir derdim

1|0
    0|0
  • bunun kararını vermek bize düşmez eşcinsel olanların kararıdır fakat böyle bir oylama yapılsa evet derim kimsenin kararı ve hayatı bizi ilgilendirmez özgürce kendisi seçer cinsel tercihini

0|1
    0|0
  • eger ılerı demokrasıyı savunuyorsak onlarında cınsel tercıhlerıne saygı duymalıyız bu yuzden evet serbest olmasından yana oyumu verırdım

0|0
    0|0
  • "Escilsen nedir mk" derim.

0|0
    1|2
  • eşcinsellerin fikirlerini ve dünya görüşlerini çoğu kez takdir etmişimdir. evet derdim.

0|1
    0|0
  • sen tiksiniyorsun diye o insanlara müdahale edemezsin. ben de islam ideolojisini sevmiyorum ama camiler yıkılsın demeye hakkım yok. aynı şey

0|0
    0|0
  • Escilsen sorun yok ama escil degilsen o zaman sıkıntı var demektir.

0|0
    0|0
  • harun abiye gün doğardı öyle bir şey olsa :)

0|0
    0|0
  • Hayırda hayır vardır, çünkü iş iyice abartılırdı, Türkiye burası :)

0|0
    1|3
  • eşcilsen ne abi çığır açtın resmen

1|0
    0|2
  • hayır,na,no nao

0|1
    1|2

Kızlar Ne Diyor 12

• karisiyim cocuklara kötü örnek dogustan gelen biseyde degil bu ALLAHIn yasakladigi biseyi nasil dogustan olabilir kandirmayin kendinizi bir bebek dogar dogmaz aa ben gayim mi dicek o blu cagindan dis faktörlerden gelen bisey mesela bir erkek cocugun baba idolu yoktur annesini örnek alir öyle gay olur. olmazin olmazda insallah hicbizaman ahlaki kurallara aykiri

1|0
    1|0
  • Evet derim.

Neden insanlar sevdiği aşık olduğu insanla evlenmek için Hollanda'ya gitsin ki?

3|0
    0|0
  • Hristiyan ülkelerde olmaz sadece canım o. Eşcinsellik iğrenilecek bir şeyde değildir. Senin bir erkekten hoşlanmandan farkı yoktur. Eşcilsellik sırf seks demek değildir ve doğuştan gelen bir şeydir. Yani sizin çok sevgili allahınızın verdiği ve kişinin değiştiremeyeceği bir şeydir sevgili cahil yobaz arkadaşım...

1|0
    1|0
    • ateıst olabılırmısın buna kımse bısey dıyemez ama "Yani sizin çok sevgili allahınızın"ne demek bızım dınımızde senın benımı yok ALLAH bırdır tektır dogmamıstır ve dogrulmamıstır .

• kimsenin hayatı kimseyi ilgilendirmez :)

3|3
    0|0
  • birisi böyle bişey yapcaksa kimse karışamazki o onun hayatı :)

2|3
    0|2
  • Evet derim. Onlarında sevmeye, sevilmeye, evlenmeye hakları var.

1|0
    0|0
  • bende senin gibi homofobiklerden tiksiniorum nolcak? müslüman ülke dğiliz ayrca saçma saçma konuup insanın sinirini hoplatmayın. müslümanlk hoşgörü dini madem senin hoşgörün nerde? allahn yarattığndan tiksinmek senin ne haddine!

0|1
    0|1
  • Benimle evlenmiyorlar, karışmak hakkım değil/EVET

0|3
    0|2
  • Evet derim tabii ki.

0|0
    0|0
  • hayır derdim.

0|0
    3|1
  • Hayir dicek halim yok , EVET