Bu dünyada öğrenilen bilgiler ahirette de olacak mı?

Bu dünyada öğrenilen bilgiler ahirette de olacak mı?

Güncellemeler:
Gençlik ben okulda ogrenılen bılgılerı demıyorum. Hay beynını yedıklerım ya

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• Ahiret var mı yok mu diye soranlara sesleniyorum !

Git 2 sayfa kuran oku sonra tövbe namazı kıl sonra gel

çünkü okuyacağın o 2 sayfa kuranda sana ahiretin varlığına dair kanıtta var inanmayanlara ne azapların olup olmadığı da var sonra git 2 rekat tövbe namazı kıl gel

1|2
    0|1

Kızlar Ne Diyor 3

• olmalı bence örneğin geometri ya benim cenneteki bahçemin sınırını biri geçerse bunu nasıl öğrenirim benn dimi ama..

0|2
    1|3
    • Dalga geciceksen bir bas git !

• Cennet'in iç açıları toplamını soracaklar.

• bence de olması lazım cennete gidince müslümanlığı unuttuklarını düşünsene. Tanrı geliyo karşısına sen kimsin lan diyolar tanımadıkları için, kötü olur.

link

• hangi bilgiler?

soruyu biraz daha açar mısın

0|0
    0|0
    • Öğrenğin. Hırsızlık dunyada birsey degıl mı suanlık. Ahırette cenette cehhennemde hırsızlık olucak mı ?

O tarz dusunebılırsın. en kucuk ornegı bu

• Allah razı olsun

• amin, hepimizden

• ya ahiret yoksa.ahiret için öğrendiğiin onca bilgi boşuna gitmez mi.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Önce ahiret olacak mı diye sorsana. Ejderhaların kanı ne renktir sorusu gibi bişey bu. Önce ejderhaların varlığını göstermek gerekir ki sonra kanı var mı sonra da kanı ne renk soruları sorulabilsin. Çekirgenin akciğeri ne renk diye sorarsan mal gibi kalırsın mesela çünkü çekirgelerde akciğer yoktur. Sorduğun soruları adım adım sormak lazım

0|1
    0|2
  • Elbette olacak

Yoksa iyi ve yanlışlarımızı nasıl hatırlarız, öğrendiğimiz her şey iyiye veya yanlışa kullanmış olabiliriz

0|1
    0|0
  • Cennet'in iç açıları toplamını soracaklar. Ehe.

0|0
    1|3
  • Kıyak soru.. Takip

0|1
    0|0
Yükleniyor...