Nereden Bulabilirim , Nasıl Temin Ederim ?

link

link

link

Arkadaşlar öncelikle merhaba. Bir mit emeklisinin evine misafirliğe gitmiştim. Daha doğrusu misafirlikten kastım ondan birkaç parça bilgi edinmeye. Bişeyler ikram etmek için giderken elime bu kitapları verdi. Hangisi ilgini çekerse okumaya başlayabilirsin... Kitapları bir güzel inceleyip içeriklerine baktım gayet dikkat çekici konular.. Ama problem şurdaki ben bu kitapları sokaklardaki kitapçılardan temin edebilirmiyim? ya da bu kitapları bulabileceğim gerçekten güvenilir bir site varmıdır? Kitapyurdu sitesi güvenilirmidir? Alışveriş yapanınız oldu mu? Kitapların içeriğine konu başlıklarına bir göz attıysanız eğer sizce bu kitapları toplum arasında okuyabilirmiyim? Toplum arasında okumaktan kastım kitabın içinde oldukça iddialı konu başlıkları ve anlatımlar var olaki okulda okurken gördüler bir problem yaşarmıyım? Şimdiden hepinize teşekkür ediyorum.

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• dost a falan sor bence her yerde bulunur bende alayım dikkatimi çekti

0|1
    0|0
    • Heryerde bulunabileceğini sanmıyorum. Heleki böyle sokaklardaki kitapçılarda falan bulabileceğimi hiç hiç sanmıyorum bir göz atayım diye çıktım ilk okul yıllarım geldi aklıma. Sanırsın okumayı yeni öğrenmiş çocuklara kitap satıyorlar. Ivır zıvır kitaplar var aradıklarımın hiçbiri yok :)))))))

• dost d&r bence bulmaman imkansız buralarda

Erkekler Ne Diyor 1

• link fakat bu mağaza nerdeyse her ilimizde var.Nasıl bir yerse herşey var burda raflarda bulamadığım kitabı çıkıp getiriyor adamlar.Toplum konusuna gelince; Kardeşim ne takıyorsun milletin ne diyeceğini, onlar hep konuşurlar hep eleştirirler.Hep onlar mükemmeldir en doğruları onlar bilir, yanlışmıyım?

0|1
    0|0
    • D&R ye baktım fakat onların stoklarında kalmamış aradığım kitap. İlk baktığım site D&R olmuştu ama ne yazıkki yok :)

Yükleniyor...