Profil resminde başka resim kullananlar..

Arkadaşlar anlyamadığım profil resminde özellikler kadınlar hep başka kişilerin resimlerini kullanıyorlar..özellikle de tesettür reklamında oynayan kadınların resimlerini..Bu ne özgüven eksikliği böyle..Kendine güveni olmayanların kullandığı acayip bir sanal alem :)

0|0
9|7

En İyi Kız Görüşü

• Kendi resmimi kullanıyorum, ego ile falanda alakalı birşey değil.

0|1
    0|2

Kızlar Ne Diyor 8

• tesettür reklamında oynayan kadın resimi ? örnek versen

0|0
    0|0
  • Ben bu çocuğu çok seviyorum, avatardakini. Madem sanal ortamdayız insanlar görüntüme ve sesime değil, fikirlerime gelmeli. Çok mu yanış düşünüyorum :)

1|1
    0|0
  • soran haklı

0|1
    0|1
  • Bazen başka birinin resmini koymak güve eksikliğidir bazense gerek duymamaktır diyebiliriz ama en mantıklısı koymamak insan kimseye güvenemiyor

0|0
    0|0
  • ben kullanmamaktan yanayım sonuçta sorularımızla cevaplarımızla özelimizi anlatıyoruz tanıyan filan çıkar. bence kendi fotoğrafını kullananlar da egoyu tatmin etme amacı var fakat bir gün fena yakalanabilirler.

0|0
    0|0
  • kendi resmimi koymama ne gerek var beni görseler nolucak sanal saçmalığında

0|0
    0|0
  • ben düdük kullanıyorum

özgüven eksiliğime lanet gelsin

0|0
    0|0
  • Özgüven anlayışını degişmelisin. Her kendi resmini kullanmayana böyle bakma bence.

0|0
    0|0
    • herkes için geçerli değil illaki sevdiğin bir argümanı resim olarak kullanabilirsin..ben genel anlamda bahsettim..

Erkekler Ne Diyor 7

• Kadınların bunu yapmasının en büyük sebebi birtakım erkeklerin tacizinden kurtulmak diye düşünüyorum. Bu da erkekleri her ne kadar potansiyel sapık durumuna soksa da bence çok da gereksiz bir şey sayılmaz. Kadınlara bu konuda hak veriyorum. Bir insanı yüzyüze görüşsen bile tamamen tanıyamazken, sanal ortamda güvenmek hiç akıl karı değil. Bu nedenle böyle bir etkileşimi başlamadan bitirme güdülü bir davranış bence.

0|1
    0|0
  • Başka resim kullanmalarına rağmen sanada günde 80 arkadaşlık isteği yüzlerce sağık mesaj gelseydi sende onlar gibi yapardın .

3|0
    0|0
  • bosver biz kendi resmimizi kullanalim onlarda neyaprsa yapsin

0|1
    0|0
  • benkendi resmimi kullanılyorum ilk baştan beri

0|0
    0|0
  • Özgüven eksikliği değil,sizin zihniyetinizdeki insanlardan korunmak için.

1|0
    0|0
    • senin zihniyetin neymiş söyle de bilelim..senin resmini alıp ne yapacak millet ne alakası var..senin aklından bunlar geçiyorsa kullanmamalarında fayda var..aklına gelene bak..fikrin neyse zikrin de odur gardaş..

• Ne demek istediğimi anlamış gibisin uzatmaya lüzum yok.

• uzatmaya lüzum yok..tabiki..kendini anlattın zaten uzatma..

• Bu mu özgüven anlayışın :)

0|0
    0|0
    • senin özgüvenin resiminden belli oluyor..

• Resmimi görmesi gerekenler görüyor zaten , tanımadıgım insanlara neden kendimi sergiliyim. Kız arayışında değilim ^.^

• Senin foto gerçekse ne oluo değişen birşey yok

0|0
    0|0
    • gizlenmek korkakların işidir..

• geliyorum bekle gardaş..ekle sen..

• ekledim kardaş kabul et adresimi telimi de vercem seni o boyunu da kiklonun da ağırılığını görecez tamam..kabul et isteği..

Yükleniyor...