Sadece cevap verin lütfen ne yapim?

Üniversiteye yerleştim. 2 yıllık bölüm kuyumculuk ve takı tasarımı. balıkesirde. Ev tuttum 150 tl kira. Evde tekim. Ama burası resmen köy. Çalışmak için iş bulamadım daha. Bölüm burdaki üniversitenin en zor bölümüymüş. Ev sahibi ile daha kira kontratı imzalamadım.İnternet yok. Hiç bir şey yok. Yol yakınken kaydı dondurup geri mi dönsem?

Güncellemeler:
Şu an erkek olduğum halde oturup ağlayasım var. Bıraksam olmuyor bırakmasam olmuyor :'(

0|0
5|4

En İyi Erkek Görüşü

• kesınlıkle hayır bekle okuluna gıt arkdas ortamını gor tanıs ozamn hersey daha guzel olucaktr

belkı baska bır arkadsna gecersın okula daha yakın gzul bır eve

0|1
    0|0
    • 2 yıl yaaa

• sabret bıraz daha onceden hıc boyle bır ortamda olmaddgn ıcın sklysn onceden hersey butun ımkanlar vardı o yuzden sklysn okul acılsın sen bak keyfıne dayan okulu bırakp donme bnce

Kızlar Ne Diyor 5

• 2 yıllıklar genelde şehir dısında olur ve köylerde bile olabilir. bunu bilerek gittigini sanıyorum? ilçelere dagıtılır ana kampusten uzaktır istisnalar hariç. olagan durumlar alısırsın bence.

0|1
    0|0
  • daha sonra pısman olmakta var ısın ucunda sonucta oda bı meslek ?

0|1
    0|0
  • ailenle konuş önemli bir karar

0|1
    0|0
  • ben bunalım geçiririm orda ya :/

0|1
    0|0
    • Ruhsal çöküntüdeyim 5 gündür burdayım.

• aa ben de balıkesir pokemon yetiştiriciliği.Buluşuruz:)

Hem evim de var wirelessi sen öde

0|0
    1|1
    • Faceden alıntılarla gelme bana

Erkekler Ne Diyor 3

• Zor kararlar bunlar kardeş. Daha öncede yazdığım gibi 4 yıllık üniyi bıraktım. Kendi şehrimde tekrar kazandım. Ama zorla kalıcaktım başka şehirde ta ki aileme durumu anlatana kadar.

0|1
    0|0
  • 2 yıl için paranı ve zamanını heba etme derim biraz çalışsan o 2 yıllıı kendi şehrinde de kazanırsın. Ben iki kez 4 yıllık üniyi bıraktım geldim..

0|1
    0|0
  • İnternet yok? Tost makinasından mı yazıyon hacı

1|1
    0|1
    • İnternet kafedeyim şuan bir şeyide adam akıllı cevaplayın tabi olamazsınız

Yükleniyor...