En son nereye gittiniz?

En son hangi şehire ya da ülkeye gittiniz ve memnun kaldınız mı? Ben yeni tekirdağdan geldim ve pek gezmeye fırsatım olmadı geldiğim yerde kasaba gibi bir yerdi. Ya sizler?

0|0
10|9

En İyi Kız Görüşü

• En son Türkiyeye gittim ülke olarak :) şehır olarakta Dimitrovgrad, Bulgarıstan

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Trabzon gibi bir yerde yaşayıpta görüp görebildiğin Meydan ve İnsanların düz yolda yürüyebilmeleri için yapılmış beşeri bir sahil yolunuz var ise Samsun size ova gibi geliyor. Hiç bir bayır hiç bir rampa yok Aminos tepecikciği haricinde bir yükselti yok. İnsanın yürüyesi eve girmeyesi geliyor vallahi. Yağmurun yımrııh gibi yağdığı bir günde kötü oldu ama çıkacak hiçbiryer yok 2 dk içinde yağmur bastırıp sel götürüyor ortalığı :) Şu meşhur yabancılar pazarında "olduğunu zannettiğim" uğraştığım yabancı dilimin dıbrışka duveşka tutureşka da da da 'dan ibaret olduğunu anladım:) Gerçekten her karışını gezmek imkansız ama ücra köşelerde ucuz ve çok orjinal şeyler bulabilirsiniz:) Hayvanat bahçesinden hiç memnun klmadım yeğenimi bir heyecanla getirmiştim halbuki:)) İlginç kümes hayvanları dışında anneanneme benzeyen bir baykuş ve malum işi gören it köpekle karşılaştım :D Gayet zevkli vakit geçirilesi bir yerdi Memnun kaldım

0|0
    0|0
  • En son Izmire gittim...simdi yine dondum dolastim geldim yine meshur insan kalabaligimizin ortasina Istanbula!

0|0
    0|0
  • en son izmite gittim fazla gezmedim ama

0|0
    0|0
  • En son manchester'a gittim.

0|0
    0|0
  • bursaya gıttım

unlu bırkac yerıne gıttım

0|0
    0|0
  • Hatay a gittim geldim

0|0
    0|0
  • Antalyayı gezdim çok güzeldi.

0|0
    0|0
  • En son izmire gittim. Kesinlikle harika. Ondan once orta avrupadaydim. Prag harikaydi :)

0|0
    0|0
  • çanakkale lapseki küçük bir yer ama çok güzel bence sesiz sakin ohh dalyan mahallesinde kalmıştık biz denize yakınn

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• En son bulunduğum yer, şu an bulunduğum yerle teknik olarak aynı.

0|0
    0|0
  • Adanaya gittim.

0|0
    0|0
  • tekirdağda nereye gittin yav :D bende oraya gittim

0|0
    0|0
  • bursaya gittim,bursayı seviyorum güzel ve yeşil.

0|0
    0|0
  • En son kastamonuya gittim.Çok güzeldi

0|0
    0|0
  • en son izmire gittim

dün gece ordaydım:)

0|0
    0|0
  • Konya/Antalya

0|0
    0|0