Kapat

Metrobüse ve metroya binmeden önce inenleri beklemek bir genel kültür meselesi mi?

metrobüse ve metroya binmeden önce inenleri beklemek bir genel kültür meselesi mi? dün böyle bir diyaloğa şahit oldum . 30 lu yaşlarda bir adam millet inmeden binmeye çalışan 20 kişiye bu şekilde bağırdı . "beyler herşeyin bir adabı var . inenlere saygı gösterin" .. neyse ki sağduyu hakim geldi ve olay çıkmadı . insanların tek derdi oturacak yer bulmak . ama .. bence batıda böyle şeyler olmaz. Avrupalı olayı aşmış . oralarda böyle saçma sapan gerginlikler yaşanmaz diye düşünüyorum...

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• Kesinlikle. Metrodan inenleri beklemeden binmeye çalışan tipleri anlamak zor.

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 2

• bir görgü bir saygı göstergesi evet:ama buralarda göremediğimiz şeyler bunlar.

tüm bunlara bir de : " yolun sağından gitmeyi hala bilmiyoruz. " u da eklemek isterim.

0|0
    0|0
  • ilk onlar binmiş abi

0|0
    0|0
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 5

• Medeniyet göstergesi diyorum..İnenleri ite kaka boşalan yere oturacağım diye saldırmak çok çirkin...ve bunu en çok genç kadınlar yapıyorlar. 17 - 20 arası öğrenciler...garip bir durum..

0|0
    0|0
  • 9 aydır istanbuldayım en uyuz olduğum şeylerden birisi bu durum.

bir şehrin gelişmişliğinin en büyük göstergesi insanların davranışlarıdır bence.istanbulda öküz çok maalesef.

0|0
    0|0
  • hem genel kültür meselesidir hem de mantıkdır mantıklı olacaksınki inenler yer boşaltsın sende boş yere hareket edebil inmeden dola yere nasıl gideceksin

0|0
    0|0
  • bence kültür meselesi ama, şöyle bir durum var abicim avrupada 50 kişilik araca 250 kişi sığdırmaya çalışmıyorlar ki :)

0|0
    0|0
  • İnecek olanlara izin vermek gerek ilk önce diye düşünüyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...