Metrobüse ve metroya binmeden önce inenleri beklemek bir genel kültür meselesi mi?

metrobüse ve metroya binmeden önce inenleri beklemek bir genel kültür meselesi mi? dün böyle bir diyaloğa şahit oldum . 30 lu yaşlarda bir adam millet inmeden binmeye çalışan 20 kişiye bu şekilde bağırdı . "beyler herşeyin bir adabı var . inenlere saygı gösterin" .. neyse ki sağduyu hakim geldi ve olay çıkmadı . insanların tek derdi oturacak yer bulmak . ama .. bence batıda böyle şeyler olmaz. Avrupalı olayı aşmış . oralarda böyle saçma sapan gerginlikler yaşanmaz diye düşünüyorum...

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• Kesinlikle. Metrodan inenleri beklemeden binmeye çalışan tipleri anlamak zor.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• bir görgü bir saygı göstergesi evet:ama buralarda göremediğimiz şeyler bunlar.

tüm bunlara bir de : " yolun sağından gitmeyi hala bilmiyoruz. " u da eklemek isterim.

0|0
    0|0
  • ilk onlar binmiş abi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Medeniyet göstergesi diyorum..İnenleri ite kaka boşalan yere oturacağım diye saldırmak çok çirkin...ve bunu en çok genç kadınlar yapıyorlar. 17 - 20 arası öğrenciler...garip bir durum..

0|0
    0|0
  • 9 aydır istanbuldayım en uyuz olduğum şeylerden birisi bu durum.

bir şehrin gelişmişliğinin en büyük göstergesi insanların davranışlarıdır bence.istanbulda öküz çok maalesef.

0|0
    0|0
  • hem genel kültür meselesidir hem de mantıkdır mantıklı olacaksınki inenler yer boşaltsın sende boş yere hareket edebil inmeden dola yere nasıl gideceksin

0|0
    0|0
  • bence kültür meselesi ama, şöyle bir durum var abicim avrupada 50 kişilik araca 250 kişi sığdırmaya çalışmıyorlar ki :)

0|0
    0|0
  • İnecek olanlara izin vermek gerek ilk önce diye düşünüyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...