Favori radyo programınız ve radyocunuz kimdir?

creepingdeath
Radyocu arkadaşları görmek istiyorum...radyonun müzik dinleme aletinden çok daha işlevsel olduğunu keşfetmiş arkadaşlara sesleniyorum... Kimdir favori radyocunuz, programınız?
Matrax (Zeki Kayahan Coşkun)
Serdar Yayında (Serdar Gökalp)
Gazoz Ağacı (Cem Arslan)
Ceyhun Yılmaz show
Diğer
Yaşını ve cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
Güncellemeler
+1 yıl
hey matraxcılar, zekirdekcıler... Program elden gidiyo laayn koş koş... :) kendi adıma sıralama yaparsam cem arslan üstaddır onunla çene yarıştırabilecek kimse yok.. Serdar yarıştırır ama geçemez... Matrax sa bi vazgeçilmez tutkudur...
Güncellemeler
+1 yıl
nihatla muzoyu da dinlemişliğim warda şuan program yapıyolar mı bilmediğim için yazamadm
Güncellemeler
+1 yıl
iyi iyi baya war radyo dinleyen.. Bütün radyoculara saygım war ama matrax ve gazoz ağacını kesinlikle deneyin.. Şehirlerde frekans değişebilir ama ankara icin matrax 105.3 alem fm hafta içi her gece 11de başlıyo zeki kaçta isterse bitiyo.. Gazoz ağacı hafta içi her sabah 7-9 arası 98.3 best fm...
Favori radyo programınız ve radyocunuz kimdir?