Uni.ye hazrlnmak için dershanemi iyi evde kendi kndine çalış mak mı

7 ay kaldı dha bir test çözme dim evde kück kardesm rhat vermiyo dershane yararlı olurmu

0|0
6|13

En İyi Erkek Görüşü

• dershane ortamını şöyle açıklayım kendi iradeni kontrol dahi edebilme gücüne sahip bile olsan seni yarı yolda fikirlerini,bakış açını değiştirebilecek insanlar çıkıyor piyasaya yani zor bir durum heleki ortam yaptınmı .s bitti yani lakin evde kendine bir oda ayarlayıp bütün bilgilere sahipsen kendin planlı programlı çalışablrsen daha mantıklı olur anlayamadıgn sorularıda ekol hocaya sorar o anlatır yine eski programına devam edeblrsn ama dershane ortamı seni etkileyeblr derecede ortam kuran insanlar var.

1|0
    0|1
    • Feme gitmeyi dsnüyorm pek ortam yapcağmi sanmam :)

• Cok tesekkrlerr :)

• bu arada dershane ortamını kötülemiyorum ortamcı gencler yüzünden bitiyor o dönem kazanma hayali yoksa taktik,anlayış,sistem güzel yani nyse ne dmek rica ederm.

Erkekler Ne Diyor 12

• dersane daha iyidir başında bir öğretenin var anlamadığın şeyi 10 defa sorabilirsin hem dersanelerde sınavlar yapılıyor o şekilde hızınıda ölçebilirsin hocaların sana nasıl çalışman gerektiği hakkında taktikler veriyo yani kesinlikle dersane daha iyi

0|0
    0|0
  • Dershane iyi tabiki.Hem konuları tekrar edip daha iyi anarsın,denemelerde heyecanını yok eder kendini denemiş olursun.En önemliside arkadaş arası rekabet seni daha çok hırslandırır evde de ders çalışırısn

0|0
    0|0
  • Kesinlikle Dershane, ev mev falan boş..

0|0
    0|0
  • Temelin varsa dershaneye git aksi halde bir etüt merkezine veya özel derse yönelirsen daha faydalı olur. Tabi durumunuz müsaitse. Aslında çalışma isteği olduktan sonra bunlar hava civa ama bana pekte istekli gibi gözükmedin :)

0|0
    0|0
    • Ya mecbur calıscam ama evde rahat değilm hep misafir oluyo bide küçuk kardesm var bittim ben

• Tmm sağol ;)

• Bu arada şunuda ekleyim teyzemin kızı aynı tarif ettiğin gibi bir evde hazırlandı sınava kardeşiyle aynı odada kalıyordu ve misafirleri eksik olmazdı. Şuanda doktor :) Diyorum ya istedikten sonra oluyor işte. Hadi iyi bak kendine iyi çalış inşallah en kısa sürede kazanırsın hadi by..

• 7ay az bir süre değil çalışmaya başla

0|0
    0|0
  • kesinlikle dersane daha ağır basıyor ewden hergün belirli bir tekrar yapmış oluyorsun ama bunu ewde gerçekten yapamıyorsun..

0|0
    0|0
  • Hiç kusura bakma ama iyi bir yeri istiyorsan artık zor kazanırsın,dershane programları ağustosta basladı bile alttan gelen konuları bitir,yeni konulara yetiş üstüne bir okul dersleri gelsin.

0|0
    0|0
  • olur. kalabalık bir dershaneye gitme ama ortam falan bir şey anlamazsın. 12.sınıfsan okulda takılırsın

0|0
    0|0
  • dersane kesinlikle git

0|0
    0|0
  • istediğin verimi alamayabilirsin

0|0
    0|0
  • ortaya karışık çok iyi olur çok başarılı olursun...

0|0
    0|0
  • Evde nah ders çalışırsın.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• sayısalcıysan kendi kendine hiçbişey yapamazsın.

1|0
    0|0
  • Ben her ikisinide denedim. Tamam dersane bir yerde ilgisiz olabiliyor, fikrini bakış açını değiştirebiliyor ama iradene güvenmiyorsan evde çalışma derim ben. Çünkü sıkılınca bırakıyorsun dersanede öyle bir şansın yok. Ay aman sonra çalışırım şunuda bir 10 dakka sonra yaparım diye diye bir saate çıkar o zamanlar. Bence dersaneye gitmelisin.

0|0
    0|0
  • kardeşin rahat vermıyorsa dershane daha yararlı olur. bı de evdeyken bırazdan çözerım vs geçiştirebiliyorsun ama dershaneye gitmen gerekicek :)

0|0
    0|0
  • dershane düzenlilik ve planlılık kazandırıyor ayrıca oradakı ortam çalışmaya itiyor ister istemez seni

0|0
    0|0
  • Kendi başına disiplin sağlayamazsın.

0|0
    0|0
  • Kendinde biter herşey ama dersane düzenli olmanı sağlar çalışmaya itici bir güç olur.

0|0
    0|0
Yükleniyor...