Charles Bukowski kitabı önerir misiniz?

Evet ben bu adama bayılıyorum, kayıtsızlığına, zekasına, kendisini kabullenişine, sözlerine.. Kitabını okumak istiyorum. Umarım burada okuyan birisini bulurum. Bunu okumalısın diye önerebileceğiniz var mı yoksa ben tesadüfe mi bırakayım:)

0|0
6|16

En İyi Erkek Görüşü

• kasabanın en güzel kızı

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Kadınlar kitabı bir efsane bilirsiniz onu sanırım. Ekmek Arası adlı eserini severim çünkü gerçekten samimi bir dili var. onun dışında En İyi Adamlar Yalnızken Güçlüdür adlı eserini deneyebilirsiniz :)

1|0
    0|0
  • Hepsi.

Hele ki sevdiğini söylüyorsan, hepsini okumalısın.

2|0
    0|0
  • **************************kadınlar

1|0
    0|0
  • iyi adamlardan.

0|0
    0|0
  • Bence sırayla hepsini oku. Şiir kitapları için bişey diyemem bana hitap etmiyor. Diğerleri zaten biyografi tarzında. Factotum, hollywood, kadınlar...Ama kendini kaptırmadan, hayat dersleri çıkarmaya çalışmadan...

1|0
    0|0
  • Pis moruğun notları, factotum, kaptan yemeğe çıktı ve tayfalar gemiyi ele geçirdi, kadınlar, hollywood

1|0
    0|0
  • kadınlar romanını herkese tavsiye ederim ve madem bukowski seviyosun internetten biraz yeraltı edebiyatını ve chuck palahniuk u araştır eminim bağımlısı olacaksın :D

1|0
    0|0
  • hocam kitap olarak bilmem ama kişilik olarak tam benim kafa dengi adammış ; " Bira içmek için buradayız ve hayatlarımızı öyle yaşamalıyız ki ölüm bizi almaya geldiğinde titresin. "

1|0
    0|0
  • bana aşkını getir ,kaptan yemeğe çıktı ve teyfalar gemiyi ele geçirdi vee toza sor-john fante

1|0
    0|0
  • ekmek arası kitabını tavsiye ederim

1|0
    0|0
  • KADINLAR...

1|0
    0|0
  • Ekmek arasi, okumadiysan okumalisin mutlaka.

0|0
    0|0
  • Kült bir kitapsa aradığın "Kadınlar"

1|0
    0|0
  • Charles dediniz geldik.

0|0
    0|0
  • Lemanyak okuyoz biz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Pis Moruğun Notlarını okumanı öneririm. Bir çok kitabını okudum. Hatta üstüne konuşabiliriz diye ekledim de :)

1|0
    0|0
  • kasabanın en güzel kızı ve kadınları önerebilirim diğerlerini okumadım

1|0
    0|0
  • Uw merak ettim biraz bilgi verir misin daha önce okudun sanırım :D

1|0
    0|0
    • Hayır hiç okumadım. :) Ama filmini izlemiştim. Ve internette bazı sözlerine kitaplarıneden küçük bölümlere rasladım. İşte bu dedim. Okumalıyım bu adamı:D

• Uw,merak ettim araştıyım bende :D

• kesinlikle okumalıyız :D

• factotum, pis moruğun notları tavsiye ederim

1|0
    0|0
  • kendimizde actigimiz yaralar siir tadinda seviyorsan ve ask tabii

1|0
    0|0
  • Pis moruğun notları.

1|0
    0|0
Yükleniyor...