Okuduğunuz kitaplardaki sözler

Kitapların arkasında ya da sayfalarda hoşunuza giden sözleri yazar mısınız? :)

Yoğun bir tipi altında yolunu kaybetmiş bir ceylan misali Leylasını arayan Mecnun olmak ne güzel, ne güzel bir aşk uğruna kinle beslenen damarlarındaki kanın verdiği tat ve kin gibi gözüksede aslında sevginin en ucu olduğunu bilmek bu duygunun... Ne güzelsin sen aşk, binlerce şükürler olsun senle tanıştığıma, senin için ağladığıma, yandığıma...Bir daha aynı duyguları yaşayabilecek miyim acaba, hayat kısa ve zaman insanın en köhne korkusu. Tekrar dünyaya gelsem ve yine aynı tarifi imkansız aşkın çığlıkları arasında boğulacağımı bilsem, ölümüne sevdalı aşkı alır sol göğüs kafesimin içine hapsederdim hiç tereddütsüz. Seviyorum aşkı, seviyorum seni ve en güzeli seninle olmayı seviyorum...

Selim Savaş Karakaş - Aşkın Gizemi

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• İşte budur miftah-ı genci kadim:

Bismillahirrahmanirrahim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Bazen altını cizmek istiyorum ama kıyamıyorum sonra da bir kenara not almayı unutuyorum

0|0
    0|0
  • İnsanlar söylediklerinizi ya da yaptıklarınızı unutur; ama onlara neler hissettirdiğinizi asla unutmaz. adam fawer-EMpati

0|0
    0|0
  • "yüreğim seni çok sevdi

o yürek talan

o yürek yangın yeri

o yürek seni istiyor

bir tek seni... (canan tan)

0|0
    0|0
  • sefalet kapidan icer girdimi,fazilet bacadan kacar...suc ve ceza

0|0
    0|0
  • "Bence, şeytan diye bir şey gerçekte yoksa, kişioğlu uydurmuşsa onu, kendine bakarak, kendisini örnek alarak uydurmuştur." Karamazov Kardeşler

0|0
    0|0
  • “Lolita, hayatımın ışığı, kasıklarımın ateşi. Günahım, ruhum, Lo-Li-Ta; Dilin ucu damaktan dişlere doğru üç basamaklık bir yol alır, Üçüncüsünde gelir dişlere dayanır. Lo-Li-Ta”

0|0
    0|0
  • Evet olabilir..

0|0
    0|0
  • Sonra dedimki Siktir et.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• zaman hiç ummadığını ve beklemediğini biriktirir de getirir

0|0
    0|0
  • Yazmak yerine altını çiziyorum.

0|0
    0|0
  • Genelde yazarım .

0|0
    0|0
  • ...o halde bütün hüzünlerin sonu mutluluk bütün gülmelerin sonu gözyaşıdır.Sevincin de hüznün de aşırısı insanı öldürür.Kahkalarla gülen kişinin gözünden sonunda yaş akar...yılın en uzun gecesinin hangi gece olduğunu müneccimler ile takvim düzenleyenler asla bilemez.onun hangisi olduğunu ancak gama müpdela olmuş aşık bilir.---iskender pala..katre-imatem

0|0
    0|0
Yükleniyor...