Gareth Bale 100 milyon euro eder mi gerçekten ?

100 milyon euro bonservis ücretiyle Real Madrid'e transfer oldu sizce değer mi ?

Güncellemeler:
çok para be ronaldodan fazla etti adam

0|0
4|14

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• Bence degmez. Totenham elinden cikarmak istemiyordu ama alici taraf meblağıyı yüksek tutunca mecbur satti. O kadar parada verilmez be.

0|0
    0|0
  • Gerardo Martino'nun Dediği gibi;

insanlığa ve içinde yaşadığımız dünyaya saygısızlıktır." .

0|0
    0|0
  • Mourinho eder demiş...:(

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• bence konu bale nin 100 milyon euro etmesi değil real ın baleye çok ihtiyacı vardı ve ne olursa olsun aldılar

0|0
    0|0
  • Etmez aslında real madrid onu ronaldo gibi sandı hadi onu geçtim yüz yılın mallığını yapıp mesutu sattı.

0|1
    0|0
  • Hç bi' futbolcu 100 milyon £ etmez..

Ne Messi ne Ronaldo, nede Bale. Futbolun mına koydular, bu nedir yahu..

0|0
    0|1
    • Düne kadar ronaldinho 80 milyondu pek birşey değişmedi açıkcası hep aynı.

• Eder ! Yıllardır onu takip ediyor ve beğenerek seyrediyorum realde de başarılı olacaktır. tottenham daki gibi serbest oynarsa daha da etkili olur villas boas bunu çok iyi başarıyordu onu öyle oynatarak.

0|0
    0|0
  • Adam 2012-2013 yılı İngilterenin en iyi oyuncusu ödülünü aldı.Daha 24 yasında tottenham'ı tek götürdü adam .Real madrid dede para var 100 de verır 200 de kımse karısamaz :)

0|0
    0|0
  • etmez reizz hiçbirisi etmez

0|0
    0|0
  • Bakalım görücez ediyor mu etmiyor mu?

0|0
    0|0
  • o paraya 2 3 tane reus alırdım o zaman görecektin o takımı haketmez o adam o parayı

0|0
    0|0
  • onu altyapıya yatır futbol okulları açtır yemin ediyorum 2 senede amrikadan rusyadan ingilterenden yüzlerce bale çıkar bale dediğin nedirki :D

0|0
    0|0
  • bizim fikrimiz değil onların fikirleri daha önemli değeceğini düşünüyorlarki verdiler

0|0
    0|0
  • Yok Be Bence Bi Cavani --- Ya da Alex Değil

0|0
    0|0
  • futbol piyasası futbolculara hak etmediği değeri veriyor...

0|0
    0|0
  • bale'in yapabileceklerini yapan ve ondan daha ucuz olan bir futbolcu var mı ?

0|0
    0|0
  • eder tabi...

adam saman alevı gıbı olmadı

yıllardır aynı sekılde; tam bır yıldız gıbı parlıyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...