Anime-Manga takip eden ?

anime-manga takip eden var mı?

varsa neler ya da öneriler ?

günceli yakalamak vaktimi baya alıyor ama takıldım mı da bırakamıyorum :D

0|0
9|4

En İyi Kız Görüşü

• Fimlerine bayılıyorum. En son ruhlardan kaçış mı ne öyle bir filmdi onu izledim. yürüyen şato filan. araştırsam bulurumda üşeniyorum :(

0|0
    0|0
    • bende çok severim misal shinobi heart under blade :)

• anime izleyen kız candır diyeyim birde ozaman :D diğerlerinede veriimde boşa gitmesin :D

• teşekkürler efenimm :)

Kızlar Ne Diyor 8

• Gintama (En sevdiğim, benim için yeri çoooo...k ayrı Gintama'nın ^^ Figür koleksiyonunuda yapıyorum hatta.)

Natsume Yuujinchou (Güzel bir seridir, Natsume kadar kibar bir karakter görmedim ben hayatımda. 4 seriden oluşuyor)

Noragami (

Kyoukai No Kanata (Akihito Kanbara karanlık fantazilerin izlediği ikinci sınıf lise öğrencisidir, her ne kadar insan gibi görünse de yarı Youmu'dur ve yaralansa dahi incinmez, çünkü hemen kendini iyileştirebiliyordur. Günün birinde, Akihito çatı katından atlamaya yeltenen Mirai Kuriyama ile karşılaşır. Mirai kanını manipüle etmesi yüzünden yapayalnızdır ve ruhlar dünyasındakilerin arasında eşi benzeri olmayan biridir. Akihito, Mirai'yi kurtardıktan sonra garip olaylar başlar.

En sevdiğim serilerden ^^ )

Shinrei Tantei Yakumo

Black Blood Brothers

No 6

Suisei No Gargantia

Arakawa Under The Bridge (Absürd bir animedir)

Lovely Complex

K- Project

Hakuouki Shinsengumi Kitan

Durarara!

FMA, daha önerilecek çok var aslında =D

0|0
    0|0
    • yani sen git canlı yayından benim soruyu hortlat olacak iş değil bo soru neredeyse senelik

• İyi bakalım ^^ Eğer içlerinden birisini izleyeceksiniz şimdiden iyi seyirler

• fma yı izledim :) aralarından sadece

• Naruto
    One Piece
    şu an bunları takip ediyorum Naruto favorim naruto bitti naruto shippudeen e başlayacağım

0|0
    0|0
  • To aru majitsu no index i izle harika bir seri :3 25 er bölümlerden oluşan iki normal iki de yan serisi var bir tane de filmi var :D eğer kısa bir şeyle başlamak istersen no game no life ı öneririm 13 bölüm ve çizimler gerçekten çok iyi. :D

0|0
    0|0
  • fullmetal alchemist brotherhood izle

0|0
    0|0
  • manga dengeki daisy şimdi de fairy tail in 2. sezonunu izliyorum

0|0
    0|0
    • yaş doğrumu peki?

• ohho çeviri ekibinden birisi var karşımızda :D hangisinden sanki çok biliyorum da soruyorum çoğu tv diziden daha samimi buluyorum en azından dostluk vb gibi manevi şeyleri işliyorlar belkide asyalıların karakteri bu sebepten iyi otaku demişken cosplay partilerinede gidermisin? çok konuştum kusura bakma :D

• Gitmem ben sadece çeviri ve manga olayındayım ama gerçekten japonlara aşığım sadece anime de değil japon dizileri dr izlerim

• Narutooooo ^^ ve nisekoi

0|0
    0|0
    • naruto çok heyecanlı şu an :D

• En son Mirai Nikki 'yi izledim .

0|0
    0|0
  • Eskiden te kücüklügümde Manga serisini takip ederdim. Artik cok sacma geliyore :D

0|0
    0|0
    • manga serisi ?

• yess

• manga serisinde kastın ne hepsinimi arkadaş :D manga diye bir manga mı var yada

Erkekler Ne Diyor 4

• Naruto cizimler kurgu müzik harika:) onun dısında bleach, death note, ninja scroll, avatar sayılırsa..

0|0
    0|0
  • Naruto , one piece , bleach , death note ,mirai nikki , beelzebub , great teacher onizuka , shingeki no kyojin , full metal alchemist , sword art online , hellsing ultimate.izlediklerimden aklima gelenler bunlar :D

0|0
    0|0
    • yarısından çoğu nu izledim :D

• beelzebub bunu çok önerdiler ama hiç izlemedim çıplak sidikli şeytan veledin olduğu dimi bu :Dasdghasfd

• Aynen.izledigim en komik ve eglenceli anime.keske daha cok bolum olsaysi :D

• Captain Tsubasa 1982 mangasına sahibim

0|0
    0|0
  • tek tek saymak uzun zaman alır

0|0
    0|0
Yükleniyor...