Resim çizmek istiyorum önerileriniz?

Selamüaleyküm

Çok profesyonel değilim, amatör olarak kendi çapımda çiziyorum

Cisimler üzerinde daha rahatım

Önerileriniz?

0|0
3|21

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 20

• natürmort çalışmaları daha kolayınıza gelir sanırım. eğer gördüğünüz bir cismi resmetmede başarılı iseniz. natürmort size uygundur. deneyin arzu ederseniz

0|0
    0|0
  • piramit yapablrsn .d ya da cisimden kastın ne gibi şeyler örnek vereydn .d ya da bir yılan çiz ama bişeyin üzerine kamufile olmuş olarak çizerken daha kaliteli bir görünüm üstlenirsin buda senin becerini ortaya çıkarır .)

0|0
    0|0
  • kalemle filan çiziyosan bilmem de, fırça filan kullanıyosan şu kıvırcık amcanın resimlerini taklit ederek başlayabilirsin. link

0|0
    0|0
  • Aleykum Selam

Ne maksat için öneri istiyorsun kendini daha da geliştirmek içinse Youtube da eskiz ile ilgili faydalı videolar var kara kalem çalışmalarında çok yardımcı olur

0|0
    0|0
  • link Bu gibi basit çizimlerle başlamak en mantıklısı.

0|0
    0|0
  • link

benim videom bakalım beğenecek misin ;)

0|0
    0|0
  • soyut çalışırsan ruhu çizermisin ve bitirince görmemi münkün kılarmısın

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • ALeykümSelam.Monotonlugu Lanse Eden.Duygusallıgı.Hüznü MeLankoligi.Bunların hepsinin içerdigi Bir Resim Cizmenizi Önerebilirm.Begenirsem Kapak Fotosu yaparım.Donmus facemde .)

0|0
    0|0
  • Aleyküm selam. Birşeyler çizmek istiyorsan hayal gücüne kulak ver. Gerisi boş.

Benim hayal ettiğim şeyi çizemezsin zaten.

0|0
    0|0
  • istediğin öneri ne çizebileceğin hakkındamı soruyu anlayamadık fiili koymamışsın

0|0
    0|0
  • Aleyküm Selam. sevgiyi çizebilirsin. yaşlı çiftleri el ele tutuşan sevgilileri..

0|0
    0|0
  • meyve tabağı çiz

0|0
    0|0
  • Pencere çiz.

0|0
    0|0
  • eger defter cızebıllıyorsan yuru gıt bu ıste dogru yoldasın ılkokuldan berı cızemezdım

0|0
    0|0
  • Aleyküm selam @boomerangg daha çok içinden geleni çiz bence doğaçlama yap yani aklına geleni çiz ..

0|0
    0|0
    • aklıma gelmemiş ki sormuşum dimi?

• Bende içimden gelen samimi bir şekilde cevap verdim bu kadar atarlanmana gerek yok biraz daha kibar olmaya çalışabilirsin ! ..

İçinden geleni çiz dedim illaki her insan birşey hisseder kendince ..

• yeteneğin varsa çizersin yoksa bütün hikayeler yalan :)

0|0
    0|0
  • hunharca gülen adamı çiz

0|0
    0|0
  • Duyguların doğrultusunda çizmen

0|0
    0|0
  • Aleykum selam

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 3

• küçükten büyüğe tekniğiyle bol bol pratik yapabilirsin

çizim sanatı veya buna benzer isimde bir kitap vardı ona bir bakmanı önerebilirim

ne için istiyorsun yetenek sınavlarına hazırlık mı, hobi amaçlı mı?

0|0
    0|0
  • Karakalem ya da yağlıboyaya göre değişir obje çizimi

0|0
    0|0
  • Aleykümselam...

Öncelikle ufak şeyler çizerek başla bence.. Mesela vazo gibi ya da tabak gibi.. Daha sonra yavaş yavaş zorlaştır..

0|0
    0|0
Yükleniyor...