Evde gerçekten ayakkabıyla dolaşan var mı ? + Varsa siz ? [ Ciddi Bir Soru ]

Filmlerde görüyoruz evde ayakkabıyla dolaşıyorlar ama var mıacaba gerçekte ? peki o ayaklar nasıl hava alıyor ?

peki siz ayakkabıylamı dolaşıyorsunuz evn içinde?

• Ayakkabıları çıkarıyoruz
    89% (17)82% (14)86% (31)Oy Ver
  • Ayakkabıyla dolaşıyoruz
    11% (2)18% (3)14% (5)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
23|13

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 22

• ev terliği var ben kendime ev ayakkabısı alıyorum kışları mesela ugg almıştım herkeste var diye dışarda giymiyordum evde giyiyordum :)

0|0
    0|0
  • çıkartmazsam annem terlikle döver :)

0|0
    0|0
  • Filmler gerçekleri yansıtmaz ki zaten aksi takdirde ilginç olmazdı herhalde. 7 göbek ailem evde cıbıl ayakla dolaşır olmadı çorap , terlik bile rahatsız eder :)

0|0
    0|0
  • Ben ayakkabıları giydiysem evde bir sey unuttuysam dalıyorum direk öyle geziyorum onun dısında annem kafamı kırar heraldee :D

1|0
    0|0
  • mümkünse ne terlik ne çorap hele ayakkabı asla. Ev insanın rahat ettiği bir yer neden ayakkabıyla kasılayım üstüne bir de annemden dayak yiyeyim dimi.

1|0
    0|0
  • terlikle dolaşıyorum bazende terliksiz :D

0|0
    0|0
  • Kafama esince topuklu ayakkabıyla dolaşıyorum :D

1|0
    0|0
  • valla ben terlikle bile rahat edemiyorum ne o oyle ayakkabı falan bide topuklu falan giyiniyorlar hiç işim olmaz. benimde merakım şu filmlerde görüyoruz ya süslenip püslenip dolaşıyorlar evde gerçekmi o ya nedir ne saçma birşey

0|0
    0|0
  • Onu genelde yabancılar yapıyor.Gelişmiş ülkelerde bildiğim kadarıyla sokaklar her gün belediye tarafından deterjan ve tazyikli su ile yıkanıyor .Dışarısı tertemiz olduğu için eve ayakkabı ile girmeye alışmışlar.

Ben rahat edemem.Terlik giymeyi bile sevmem.

0|0
    1|0
  • Yeni alınan ayakkabıyı evde giymek adettir ama dışarda gezilip gelinen ayakkabının ne işi var evin içinde :) Tabi bir şeyi unuttuysam direk dalarımda ayakkabıyla :D

0|0
    0|0
  • ancak acelem varsa ayakkabıyla girerim içeri :))

0|0
    0|0
  • biz mecburen evde köpeğiiz olduğu için halımızda yok yani

0|0
    0|0
  • Yok ya ayakkabiyi yeni alinca şöyle bir iki gün gezerim sadece o kadar yani

:D

1|0
    0|0
  • onu bilmem ama üstümüzdeki insan kılıklı yaratıkların evde topuklu ile gezdiği kesin.

1|0
    0|0
  • ev ayakkabısı alınabilir ama dışarda giyilen ayakkabı içerde olmazzz :D

0|0
    0|0
  • hayır pislik ya .

0|0
    0|0
  • ben rahat edemem ki valla

0|0
    0|0
  • ayakkabısız dolaşırız biz :)

0|0
    0|0
  • yurtta ayakkabıyla dolaşıyorum oda benim ayakkabı benim

0|0
    0|0
  • Ayakkabıları çıkarıyorum. Sevmem öyle.

0|0
    0|0
  • Yok be ne ayakkabısı.Terlik,patik ne varsa:)

0|0
    0|0
  • hadi be ayakkabıyla içeriyemi girilimiş ev ne kadar lükste olsa girilmez

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• benım evıme kımse ayakkabı ıle giremez,umumi tuvalete gıtsın alemın balgamının ustune bassın sonra benım eve gırsın.. nerede kaldı evımın kutsallığı,fena yaparım dusunenı!

1|0
    0|0
  • Ayakkabıları çıkarıyoruz.

ABD'de ayakkabı ile dolaşırlar çoğu zaman. Filmlerde bunu yayarak kendi kültürünü, dolayısıyla Amerikan'cılığı yaymış olurlar.

Fark edersen eğer, Holywood filmlerinin hepsinde ABD bayrağı ve Haç işareti mevcuttur.

Yoksa film gösterime girmeden kaldırılıyor.

0|0
    0|0
  • Ayakkabıları çıkarıyoruz. Sadece annem evde yokken bir şey unutunca ayakkabıları çıkarmadan girdiğim oluyor. Görse gebertir :)

0|0
    0|0
  • Filmler, diziler, lanet olası yapımcılar kanallar.

Havalı havalı hayatlar, dediğin gibi ayakkabı ile içeriye girmeler.

Araştırmalara göre çağımız insanının mutsuz olmasının sebeplerinde en büyük etken televizyon dizileri.

İnsanlara gerçeklikle alakası olmayan hayatları görsel olarak sunuyorlar.

İnsanlar bunları görüyor ve kendilerine bakıyorlar biz neden bu haldeyiz diye.

En zengin olanlar bile kim bilir dizilerden görüp ayakkabı giymeye başlamıştır.

0|0
    0|0
  • benim komşumun almanyadan mı ne gelen akrabası vardı o eve ayakkabıyla girmişti .. sonra teyze bastonla kovaladı onu :D çık dışarı burası türkiye demişti :D:D

0|0
    0|0
  • Zengin adeti.. Evler büyük oldugu icin yerlerin yarısı parke fayans ve sürekli temizlikci tarafından temizleniyor dogal olarak yakkabıyla girip cıkıyorsun

0|0
    0|0
  • evet evde ayakkabiyla ama surekli degil kisa sureligine 1-2 sat veya bahcede oturrken surekli eve girip cikiyorsak parke oldugu icin cabuk emizleniyor hali yok zaten evdeysek kalir yoksa rahat etmessiniz

0|0
    0|0
  • insanlar gibi ayakabımızı çıkarıyoruz.

0|0
    0|0
  • ev de dolaşmak için hususi ayakkabı aldım :D

0|0
    0|0
  • Ayakkabıyla dolaşmıyorum. Dışarıda giydiğin ayakkabı pisli ve mikropludur. O ayakkabıyla evde dolaşanın tüm ailesi pis ve mikroptur.

0|0
    0|0
  • evet ayakkabıyla dolaşıyorum :S

0|0
    0|0
  • :p hırsızdan başka bizim eve kimse ayakkabı ile giremez.

1|0
    0|0
  • arada bir ağzımızla ayakkabının içine hava veriyoruz

0|0
    0|0
Yükleniyor...