Msn ne güzeldi diyenler

arkadaşlar msnin aktif kullanıldığı yıllar ne güzeldi. değil mi? her zaman açık olurdu bende. bütün sevgililerimle arayı msnden ısıtmıştım. güzel anılarım var msnle. siz de msnli günleri özlemle anıyor musunuz?

0|0
6|6

En İyi Kız Görüşü

• skype daha iyi msn hiç kullanmadım :D

0|0
    0|0
    • kullanmadığın için kıyas yapamazsın. msnin tadını kıymetini bilemezsin :)

• nasıl yahu? msn yokki artık.

• ha öyle mi :D ben hotmailden giriyordum zaten burdan bir arkadaşım açmıştı ondan önce skype vardı msn dünya gözüyle göremedim desene :D belkiide daha güzeldi sizin gibi anılarım olmadığı için bilemiycem ;)

Kızlar Ne Diyor 5

• evet güzeldi

0|0
    0|0
  • özlemez miyim puzzle yapar bowling mayın tarlası uno falan oynardık hep beraber :(

0|0
    0|0
    • evetya. ne çok özelliği varmış. sen söyleyince hatırladım.

• ayrıca yazma yanının yanında çizme şeysi de vardı abuk subuk şeyler çizer gönderirdik birbirimize :)

• msn guzeldı, bızdendı

skype da neymıs dıyorum sımdı :D

0|1
    0|0
  • Lise yıllarım Msn'le geçmişti...Skype da neyin şeysi ://

0|0
    0|0
  • He bende geçenlerde sordum bu soruyu kendi kendime. Özledim cidden skype falan bir yabancı geliyor

0|0
    0|0
    • evet. skype çok yetersiz. en önemlisi de popüler değil. yani msn açtığında herkes orda olurdu. skypete böyle birşey yok.

• Aynen öyle. Msn varken sikilmazdik zaten herkes orda. Sonra çıkan ne face ne twitter ne skype falan hicbiri tutmaz yerini.

Erkekler Ne Diyor 6

• msn'i neredeyse hiç kullanmadım. şimdi de feys'in çet kısmını kullanmıyorum. bazı arkdşlar telefonla konuşmak yerine msnden yazışmayı tercih ediyordu. hayret ediyordum onlara.

0|0
    0|0
  • Aynen msn çok güzeldi. Face yokken bütün arkadaşlarla msnde konuşurduk. Zaten bu skype'a alışamadım karışık geliyor.

0|0
    0|0
  • gayet iyiydi

0|0
    0|0
  • Evet güzeldi kamera ile görüşme için işe yarıyor artık

0|0
    0|0
  • skype de ayını işi görebilir.

0|0
    0|0
    • yok be! asla msnin yerini tutamaz. teknik olarak çok yetersiz olmakla beraber esas sorun bu değil. o zamanlar msn rakipsizdi. herkes ordaydı. şimdi skype kırk yılda bir açılıyor.

• Skype daha iyi lahmacun sipariş ettiğimi hatırlıyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...