Peki sizin idolünüz kim ?

Herkesin bir idolü vardır hayatında.Hep onun gibi olmak istersiniz ya da en azından davranıslarına ınlıgına havasına bakıslarına veya herhangi bir şeyine hayran olursunuz hep.Mesela benimki Sezen Aksu ve Yılmaz Erdoğan.Hep onlar gibi beste yazmayı veya şiir yazabilmeyi istemişimdir.Peki ya sizin ki kim ? Ve neden o ? :))))

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• genellikle erkek çocuklar küçüklerinde babalarını kendilerine model olarak kabul ederdi. tabi bizde de öyle oldu. şimdikileri sorarsanız ilgi alanlarına göre değişir. şair olarak mehmet akifi ve yunus emreyi severim. basketbolcu olarak michael jordanı tek geçerim :)sanatçı olarak sting gibi. farklı farklı modellerim var yani :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

Kızlar Ne Diyor 2

• idolüm yok sorguladım şimdi kendimi:) ama hayranlık duyduğum bazı insanlar vardır. ünlüler arasında olsun etrafımdaki insanlar arasında olsun. mesela rahmetli Barış Manço'nun dünyayı gezmesi çocuklarla arasının iyi olması hep hayranlık uyandırmıştır. Yine tanıdığım birisi var çok cool ama gerçekten cool yapmacık değil kimseye bağlanmaz hayatından kolayca birilerini silebiliyor vs.

0|0
    0|0
  • İdolüm yok çevremdeki hemen hemen herkesin idolü var diye heves edip araştırmıştım ama saçma gelmişti böyle iyiyim :D

0|0
    0|0
    • bi hedefin bir amacın varsa yaptıkların dogrultusunda idolün ister istemez olusuyo zaten

• Birini idol olarak benimsemekle bir amacın olması arasında bir bağ olduğunu düşünmüyorum. Birçok hayalim var ve hayallerimi gerçekleştirmek için oldukça çalışıyorum Hedeflerim var ama idolüm yok:) Sırf idolüm yok diye belirli bir hedefim olmadığı söylenebilir mi ki?

• böyle bişeyi dillendirmedim zaten , amacın hedefin olunca ıster ıstemez bı ıdolun oldugunu soyledım bızım elımızde olan bısey degıl yanı bu sende olmamıs orası benı pek baglamaz olup olmadıgını sormamıstım ya gercı

Yükleniyor...