Iphone 4 sorunları ???

arkadaşlar iphone 4 almak istıyorum özellıklerı bana yeterlı ancak kullanan arkadaslar bu telefonun baslıca sorunlarından bahsedebılır mı

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• iphone 4 de anten sorunu var uretimden kaynaklı antenleri az cekiyor 4s de bu sorunu duzeltmişler onu tavsiye ederim cekmeme olayı sinir bozuyor

0|0
    0|0
    • ilk çıktıgındaydı o be kardeşim 3 yıl once diğer surumlerde hallettıler onu

• nette kı hızı nasıl şarj sorunu var mı

• şarzı 1 gun gider anten yuzunden edge - 3g geziyor bazen sapıtıyor Turkcell paket kullanıyorum eh diyebilirim facebook cok sıkılırsam acarım o derece

Kızlar Ne Diyor 1

• 1- Uzun bir zaman sonra üstteki kilit açma tuşu içine göçüyor, daha sert basmak zorunda kalıyorsun

2- Ekrani cabuk ciziliyor 4s ve 5'e oranla

3- Dusunce hemen parcalanir benden soylemesi bu kadar

0|0
    0|0
    • camı jelatınlesek tuş göçünce garantıye gondersem dusunce bır çok akıllı telefon mala bağlıyo zaten :))

• Şarj sorun değil 50 dollarcık bayılın da şarjlı kap alıverin

Erkekler Ne Diyor 3

• Tek sorunu şarjı olur oda bütün akıllılarda dert.

Birde birisine bluetooth dan birşey atamıyor İphonelar bilirsin zaten.Alıyor ama atmıyor paylasımcı değiller:)Özellikleri yetiyor diyorsun gayet iyi telefon.

0|0
    0|0
    • atmaya gerek yok ben alıyımda ios 7 gunceller mı fıkrın var mı yoksa 1 yıl dolmadan yavaslamasın telefon

• Bilmiyorum.

Forumdonanımhabere üye ol orada sor orada bilen kesin vardır.

• çok büyük cebin alamıyor içine

1|1
    1|0
    • yuhh 3.5 inç ekran daha küçük olsa zaten ben almam sorsam s3 kullanıyorum dersın tabii

• şarj ve bluetooth

0|0
    0|0
Yükleniyor...