Şu an en iyi kadro hangi takımda?

real madrid: lopez,carvajal,ramos,pepe marcelo,alonso,modric,isco,bale,benzema,ronaldo

bayern münih: neuer,lahm,martinez,dante,alaba,bastian schweinsteiger,toni kroos,mario götze,arjen robben,frank ribery,tomas müller

barcelona: valdes,alves,pique,marcherano,alba,busquest,xavi,iniesta,messi,neymar pedro

manchester ciyt: hart,zabalete,kompany,nastasic,chilcy,fernandinho,yaya toure,david silva,navas,aguero,dzeko

• Real madrid
    53% (35)42% (31)47% (66)Oy Ver
  • Bayern münih
    11% (7)27% (20)19% (27)Oy Ver
  • Barcelona
    35% (23)29% (21)32% (44)Oy Ver
  • Manchester city
    1% (1)2% (1)2% (2)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
6|20

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

Erkekler Ne Diyor 20

• Real madrid,kalede casillas olacak sanırım ancelotti onu seçer

0|0
    0|0
  • Real madrid iyi şu an

0|0
    0|0
  • ben 11 oluşturayım :) 1-Neuer 2-lahm 3-Ramos 4-Pepe 5-Chilcy 6-Alonso 7-Xavi 8- İniesta 9-Messi 10-Aguero(neymar daha dünkü çocuk ne olacak bilemem aguero hastasıyım :)) )11-C.Ronaldo

0|0
    0|0
    • Ama seçimde Barça dedim (sevmem aslında barçayı gerçekçi oldum o kadar...)

• o kadroya şıwanştayger alaba ribery ya da robben banko girer messi forvet oynadıgı için,aguero filan robben ve riberynin yanında hiç kalır

• ne dedim aguero hastasıyım renkler zevkler tartışılmaz ;)

• en iyi kadro madridde

0|0
    0|0
  • real madridin diyenler su anda oynadıgı futbolu izlemiyor heralde madridin tamamen bireysel 1 2 futbolcunun yaptıklarıylan mac alıyorlar kadrodaki isimler ayrı ayrı cok iyi olsada takım olarak iyi degiller cok parca parca oynuyolar

0|0
    0|0
  • bale ile beraber tartışmasız madrid ama özili göndermeleri kötü oldu ronaldonun performansı biraz düşer bence ama bale faktörü kapatır o açığı sonuçta premier ligin en iyi topçusunu aldılar her ne kadar ederinden fazla para verselerde öyle işte .)

0|0
    0|0
  • Bayern münih

0|0
    0|0
  • : Real madrid ++++

0|0
    0|0
  • bayern bence

0|0
    0|0
  • Barcelona Tabikide

0|0
    0|0
  • Barcelona reali saymıyorum zaten Bayern bu sene bişey yapamaz.

0|0
    0|0
  • real madride dostum

0|0
    0|0
  • Real Madrid

0|0
    0|0
  • brezilya milli takım kadrosu :)

0|0
    0|0
  • R.madrid de tabiki :)

0|0
    0|0
  • Kızlar bilip bilmeden duyduklarıyla yazmış Madrid ve Barça diye şuan en iyi kadro B.Münich'te

0|0
    0|0
  • barcelona :-) neymar messı yeter

0|0
    0|0
  • chelsea...

0|0
    0|0
    • bu takımlarla kıyaslanamaz

• david luiz bitek barcada ilk 11 oynar mevkisi gereği,yoksa diğer oyuuncular o takımlarda oynayamazlar ribery robben neymar ronaldo bale gibi kanat oyuncuları var bu takımların

• willian ile mata kanat oyuncusu değil.

• Bayern münih

0|0
    0|0
  • şekerspor

0|0
    0|0
Yükleniyor...